Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek velem van a baj,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek velem van a baj, ha még mindig egy aranyos, gyengéd, kedves lányt keresek, aki szerény és inkább visszahúzódó, csendes típus az emberek előtt?

Figyelt kérdés
Kezdem úgy érezni, hogy ilyen lány már nem is létezik vagy, ha mégis van, akkor foglalt. Valahogy a mai lányok nagyszájúak, beszólogatósak és jobban isznak, mint az apjuk. :D
2012. nov. 29. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért kell ilyen "baj-e", "gáz-e?" típusú kérdéseket feltenni? Itt csak önigazolni akarod magad meg panaszkodni, ennyi az egész.


Ha nem érzed gáznak, hogy a szerényebb csajokat keresed, akkor nem az. Úgy teszel, mintha kb. az lenne a középpontban, mennyire baj, hogy kutyával akarsz dugni...

2012. nov. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
itt szinte mindenki ilyet keres, és nem véletlenül vagyunk itt! és akkor most sírjak vagy nevessek...
2012. nov. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én kedves vagyok és visszahúzódó és csendes :d... Ha valahol vagyok, alig szólalok meg xddd ja meg szerény és nem vagyok nagyszájú..
2012. dec. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem gáz. Mert mivan ha neked nem a leisszuk magunkat a sárgaföldig tipusú lányok jönnek be? Sok majdnem teljesen igényednek megfelelő lány van, csak rájuk kell találni. Én nem tartozom közéjük mert nem vagyok visszahúzódó se aranyos. A beszólást eléggé nagy hülyeségnek tartom, és én soha nem ittam alkoholt nem látom szükségesnek a lerészegedést vagy sok alkohol vedelést mert én anélkül is boldog vagyok az én őrült világomban a barátaimmal. A csípős nyelvem és a nagy szám anyukámtól örököltem. Szóval visszatérve nem biztos hogy találsz majd egy pont:aranyos, gyengéd, kedves, szerény, visszahúzódó, csendes lányt mert olyan nincs hogy beírd a googleba és kiadja rögtön, de biztos fogsz találni majd egy ilyen lányt. Sok sikert! L
2013. jan. 1. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!