Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy fiú csúnya, félénk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú csúnya, félénk, csendes, visszahúzódó, önbizalomhiányos abba egy lány sem tud beleszeretni, igaz?

Figyelt kérdés
2012. nov. 30. 12:15
 1/9 anonim ***** válasza:
De. Egy hasonló adottságokkal rendelkező lány rokon lelket vélhet benne felfedezni.
2012. nov. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
miért szeretne bele, ha csendes és félénk? esélyük sincs megismerni
2012. nov. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Már a csúnyaság is elég ahhoz, h vkibe egy lány se tudjon beleszeretni.
2012. nov. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
már a csúnyaság is elég ahoz...és még a többi is rontja a helyzetet.van 9 milliárd ember.annak mondjuk a fele nő.abból 1 milliárd korban hozzád illő.abbol az 1 milliárdból 100000 magyarországon lakik,20000 mondjuk a te környékeden.oké annak a felének már van valakije marad 10000,de vannak a lezbikus,más valásuak,tranfesztiták szval marad kb 7000,de vannak a bulizósok,hangosak,piásak szval marad 5000 abból vannak az utazóósok,a munka mániások,marad 4000 abból 90%-nak a külső a lényeg...szval marad mindössze 400 abból nem biztos hogy tetsze a belsőd...maradjon 200 abból neked nem szimpi 100...marad 100db annaka fele nem szeretne gyereked,kapcsolatot.fele prostituált,rossuz sorsú.25 ember marad...már nem akaroma listát szűkiteni és szerintem meg van a válaszod a kérdésedre..
2012. nov. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

# 4

ekkora gyökérséget is rég láttam leírva

2012. nov. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

félénk, csendes, visszahúzódó --> vannak lányok akik szeretnek irányítani, így az ilyen lányoknak kellenél.

csúnya --> ne is álmodozz arról, hogy valaha is párkapcsolatod lesz, mert csúnya férfi senkinek sem kell.

2012. nov. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
igaz! még egy hasonlóan antiszoc lány és csúnya lánynak sem fog tetszeni, mert az ilyen lányok is "egyel" jobbat akarnak. szóval az ilyen srác vagy összekapja magát vagy kipusztul...
2012. nov. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
51%
Ha már eleve úgy tetted fel ezt a kérdést hogy:nem tud beleszeretni? Már elég nagy hülyeség, mert van aki beletudna szeretni. De ha ülsz a seggeden és nem teszel semmit az rég rossz. Én is önbizalomhiányos voltam nagyon sokáig de meguntam hogy tükörbe se merek nézni, hogy amikor hívnak a barátaim valahova mindig egy béna ürüggyel lemondom, mert nekem jó egyedül otthon ahol senki se bánt. Csúnyának tartottam magam de tettem érte hogy ne így legyen. Szenvedtem edzésekkel, egészségesen ettem, vigyáztam hogy nehogy olyat egyek amitől gyorsabban előjönnek a pattanásaim...(Persze neked ezt nem kell csak ha csúnyának nevezed magad eléggé ajánlatos)De nem ezek voltak a legnehezebbek hanem hogy beszélgessek az emberekkel és a fiúkkal. Nagyon félénk voltam de egyre jobban belejöttem. A fiúk mostmár szívesen beszélgetnek velem, és barátom is volt már egy-kettő. Büszkén kijelentem most már egy tükörtől sem félek!(Pedig most fogom megkapni a fogszabályzóm és aztán elégedett leszek) Visszatérve:hidd el rengetegen vannak még így hogy azt hiszik a világ egyik legelcseszettebb példányai. Ha úgy mész el a lányok mellett hogy leszeged a fejed, vagy kerülöd őket, sehova se mész el, akkor egyáltalán hogy tervezted ezt a belém szeret dolgot? Ahhoz észre kéne vennie. Szerintem kezdetnek egy "szia" elég lenne. Tudom hogy nehéz és még nekem se sikerült teljesen megszeretni magam, de ha próbálkozol legalább egy kicsit abból nem lehet sok bajod. Légy férfi vagy mi a szösz. Sok sikert, remélem segítettem egy kicsit. L
2013. jan. 1. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
pszchiátriai esetek összejöhetnek simán a legutolsó lúzernek is, de ink öcsipók javaslom kezdj edzeni.
2013. jan. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!