Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok miért utáljátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért utáljátok a magamfajta csúnya fiúkat, hogy még ismerkedni, baráti szinten sem akartok velünk?

Figyelt kérdés
Például van egy srác, és a lányok a háta mögött gyakran mondták, hogy olyan rossz, hogy folyton velük együtt akar hazamenni busszal. Ezek után elgondolkoztam, hogy vajon az én hátam mögött miket mondhatnak rólam a lányok. Igaz én nem merek még annyira sem közelíteni a lányokhoz, ahogy az a srác a suliban, szegény nem tehet róla, hogy nem egy álom pasi külsőre. Én sem vagyok az, szóval gondolom, nem is baj, ha eddig is távol tartottam magamat a lányoktól. Eléggé fáj, hogy a külsőm miatt sosem fognak a lányok még barátkozni sem velem. :(
2012. nov. 30. 14:19
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
39%
14:42: Ha normálisak lennétek, és nem egyfolytában magatokat sajnálnátok, lenne barátnőtök...
2012. nov. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

A suli erről szól, mindenki kidumál mindenkit, klikkesedés, stb. Sokat fogsz még változni, persze ez leginkább rajtad múlik, tenni is kell érte.

Sokat kell dolgoznod a hozzáállásodon. Megértem, hogy mit érzel, engem szintén sokat bántottak, és utólag bánom is, hogy így reagáltam le anno, ahogy.

Ha van önbizalmad, egy egészséges énképed, bármit elérhetsz.

2012. nov. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 LeftBehind ***** válasza:
69%

Látom itt mindenkinek szent meggyőződése,hogy valaki csak úgy,minden előzmény nélkül ide jön panaszkodni. Itt senkibe nem fordult meg a gondolat,hogy talán tényleg rosszul érzik magukat az ilyen emberek? Hogy volt valamilyen külső hatás,amit nem tudtak kezelni? Ha már vetted magadnak a fáradtságot és elolvastad a kérdést,sőt még arra is rávetted magad,hogy válaszolj akkor legalább valami hasznos tanácsot próbálj adni ahelyett,hogy itt balf@szkodtok. Az pedig nem mentség a fikázásra,hogy naponta van itt 100 ilyen kérdés. Ha elég nagy ökör vagy ahhoz,hogy elolvasod mindet,akkor meg is érdemled.


Béke!

2012. nov. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
58%

Mi nem a rondákat, hanem az idiótákat koptatjuk le max.

Téged is lehet ezért fognak, mert nem vagy 100-as.

2012. nov. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
50%

13-as: nem is tudom már hány éve megy itt ez, rendszeresen feljárok 5 éve tuti. Semmit nem fogadnak meg ezek és valahogy már minket se érdekel, hogy segítsünk nekik, ezt érdemlik már csak.

Mert mindenre van valami kifogásuk, magukon nem változtatnának, de a lányok a csúnya dögök, mert felszínesek, holott ők maguk se jönnének össze olyannal, aki taszítja őket.

Arra kéne rádöbbenniük, hogy a hiba bennük van, tessék szépen változtatni amin lehet!

Ha pl. a kövér csajokat lehet piszkálni, hogy fogyjanak le, akkor kellenek valakinek, nekik miért nem lehet azt a tanácsot adni, hogy változtassanak magukon? Miért más a hibás, mert nem kell egy önbizalom hiányos kis senki neki?

2012. nov. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 LeftBehind ***** válasza:
82%

1. Hát valamiért tuti önbizalomhiányos és tapasztalatból mondom,hogy a depresszió mellett ez a legnehezebb dolog,amivel az embernek meg kell küzdenie.

2.Utálom ismételni magam,de miért vesztek róla tudomást ha ennyire zavar? Látod a kérdést,tudod mi lesz a vége,de csak azért is feljössz mégha tudod,hogy semmi esélyed a változtatásra sőtt talán csak még jobban a földbe tiprod szerencsétlent.

2012. nov. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
én se jövök ki az évfolyamtársaimmal, meg még egy csomó emberrel, mert kibeszélnek másokat, meg sose érnek rá találkozni.... de van 1-2 fiúbarátom(én lány vok), akikkel remekül elvagyunk, nincs irigység, kibeszélés, stb.... neked is kell találni vkiket.... meg eljárogatni otthonrol!!!!!! en otthon vok a legkevesebbet(szerencsére) :DDD
2012. nov. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Ha lenne olyan lány, aki elfogadná egy csúyna fiú barátságát, de nincs.
2012. nov. 30. 17:17
 19/26 anonim ***** válasza:
77%
15:08-nak van igaza. Mellesleg pont a lányok ugatnak minden "ilyen" kérdésnél, hogy legyen önmaga a srác, és hasonló semmitmondó idióta frázisokat. Most meg kibökik hogy akkor változtasson magán. WTF? Ellentmondanak saját maguknak, és még elvárják hogy nekik legyen igazuk? LOL OMFG :D
2012. nov. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
59%
Ezen az oldalon, sőt semelyiken sem fogsz őszinte választ kapni, mert itt mindenki azt írja,hogy nem a külső a fontos, hanem a hozzá állás, aztán érdekes,hogy az életben nem ez derül ki. Ilyen mesékben már rágen nem hiszek,hogy humor, megnyerő szöveg, és magabiztosság elég. Két fiú közül, akiknek egyforma a szövegük humoruk stb., de az egyik jól is néz ki,a másik meg csúnya, a csajok úgyis a jó külsejűt fogják választani, ezért én már szarok az egészre. Párkapcsolat, aha faszom!
2012. nov. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!