Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok miért utáljátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért utáljátok a magamfajta csúnya fiúkat, hogy még ismerkedni, baráti szinten sem akartok velünk?

Figyelt kérdés
Például van egy srác, és a lányok a háta mögött gyakran mondták, hogy olyan rossz, hogy folyton velük együtt akar hazamenni busszal. Ezek után elgondolkoztam, hogy vajon az én hátam mögött miket mondhatnak rólam a lányok. Igaz én nem merek még annyira sem közelíteni a lányokhoz, ahogy az a srác a suliban, szegény nem tehet róla, hogy nem egy álom pasi külsőre. Én sem vagyok az, szóval gondolom, nem is baj, ha eddig is távol tartottam magamat a lányoktól. Eléggé fáj, hogy a külsőm miatt sosem fognak a lányok még barátkozni sem velem. :(
2012. nov. 30. 14:19
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
régen
2012. nov. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Leftbehind: Kétségkívül van igazság a szavaidban. Csak az a baj, hogy az ilyen srácok nagy részén azt látom, hogy ha sajnálni kezded őket, visszaélnek vele. Mert persze én is sajnálom őket, ezért is tanácsolom minden kérdésnél, hogy változzanak. De ők a sajnálatodat akkor "fogadják el", ha szajkózod velük az ő slágerüket, hogy "de a lányok felszínesek, blablabla". Ha esetleg azt mondod, hogy azért benned is van hiba, akkor meg az jön, hogy "fúúúúúj, Te is ilyen mai felszínes nő vagy". Ők lefikázzák az egész női nemet, hogy felszínesek, meg pénzéhesek, de ha esetleg azt tanácsolod, hogy nézzenek magukba, akkor már jön a sértődés. 23/f Ja, és béke:)
2012. nov. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Nem utálom a "csúnya" fiúkat, azért az idézőjel mert én nem is használom ezt a szót se fiúra se lányra. Szívesen ismerkedek, barátkozom is, a barátaim 90%a fiú, és nem mind egy Adonisz. De mivel szerinted a lányok utálják a csúnya fiúkat, tuti, hogy én hazudok. Vagy én vagyok az 1db kivétel....ugye? 24/L
2012. nov. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 LeftBehind ***** válasza:
22.Szóval,ha megpróbálsz segíteni rajtuk,számba se vesznek. Ha pedig egyetértesz velük,az csak táplálja a téveszméiket. Ahogy elnézem egyik "megoldás" sem használl senkinek. Viszont amit nem vesztek ti se figyelembe,az a 3.opció. Egyszerűen ignoráljátok őket. Pofon egyszerű nem igaz? Ha látják,hogy senki nem válaszol a kérdésekre csak megunják egy idő után. Sőt talán még magukba is néznek,ha már nincs kivel veszekedni. Csak nekem tűnik ez ilyen egyértelműnek? Ha tudod,hogy bármit írsz,nem használl akkor minek írsz neki? Egyáltalán minek nézed meg ezeket a kérdéseket? Szerintem magatoknak is megspórolnátok egy kis idegességet vele.
2012. dec. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Leftbehind: 22-es vagyok, és megint piszok nagy igazságokat írsz. De kiegészíteném valamivel. Az a baj, hogy nem tűnnének el, ha mi nem írnánk semmit. A probléma ezen az oldalon alapvetően az, hogy a sok (vagy inkább pár) megkeseredett srác itt hülyíti egymást. Figyeld meg, kikerül egy ehhez hasonló kérdés, és már itt van a kérdezőn kívül három-négy tag, akik fújják vele a "szlogent". Itt jól behülyítik egymást, és "mivel az interneten is egyetértett valaki, ezért tutira nekem van igazam"--> nem történik semmi. Továbbra is mutogatnak a női nemre, és továbbra is csodálkoznak, hogy nekik, akik az emberiség mintapéldányai, hogy nem lehet barátnőjük (persze ugye azért, mert a lányok a külsőt nézik).
2012. dec. 1. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 LeftBehind ***** válasza:
Viszont,ha te nem mész fel a kérdéseikre,legalább téged nem tud zavarni. Ha másért nem is,legalább a saját lelki nyugalmadért kerüld az olyan kérdéseket,amik idegesítenek.
2012. dec. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!