Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a lányok egy része kifejezetten helyesnek tart ennek ellenére mégis csúnya lányokkal kell beérnem?

Figyelt kérdés
Jó lenne már végre olyan lánnyal csókolózni vagy szexelni, akit tényleg kívánok testileg.
2012. dec. 2. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Hazudnak hogy jobban érezd magad, ilyen a női természet.
2012. dec. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hazudnak. 24F
2012. dec. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor is, amikor ismeretlen lány váratlanul rám ír, hogy helyes vagyok?
2012. dec. 2. 16:26
 4/8 anonim válasza:

Küldj priviben képet, és megmondom;)

Egyébként nem csak a külső számít, lehet hogy belsőleg nem tetszel nekik:D

18L

2012. dec. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Legalább ötödször írom le ezt a választ!


Ha a lányok nagy része helyesnek tart, te meg a béna lányokkal éred be, akkor BENNED van a hiba! TE nem vagy megelégedve önmagaddal!


Saját elméletem/tapasztalatom szerint válassz ki egy neked tetsző típust. Keresd az ilyen lányok társaságát. Csak ezekre hajts, a többiekkel ne nagyon állj szóba! Csókolózás, szex nem kell, azok csak vonalak egy listában.

Légy elégedett magaddal, vagy tedd olyanná magadat, amilyennek szeretnéd magad látni, de ne akarj megváltozni. Ez látszodjon is rajtad, mutasd ki, ne csak tudatosítsd belül. Légy büszke, de ne hordd fenn az orrod.


Ha megtalálod a nagy Ő-t, akkor próbálj meg minél közelebb kerülni hozzá. Ne azt nézd, hogy lehetetlen, hanem azt, hogy NEKED Ő KELL! Mosolyogj, légy hozzá kedves, vegyél neki virágot csak úgy, ajándékozd meg csak úgy, hívd el valahová csak úgy. Legyetek sokat együtt és rá fog jönni, hogy benned is van valami, ami szerethető.


Én így tettem. A nejem sokkal szebb nálam, de meghódítottam és majd 20 éve vagyunk együtt.


43F

2012. dec. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
lehet , hogy a "csunnyább" lányokat könnyebben megkapod , a " szebbekért " küzdeni kell .. szerintem csak hozzá állás kérdése az egész :D
2012. dec. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én örülnék egy ,,csúnya" lánynak is...
2012. dec. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

stílusod legyen. Minden nőt megkaphatsz.


20F

2012. dec. 3. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!