Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha az első randinál jössz rá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az első randinál jössz rá, hogy a másik ronda mit teszel?

Figyelt kérdés
Volt már valakivel olyan, hogy az első találkozásnál jött rá, hogy a másik fél ronda, nem szimpatikus neked? Ilyenkor mit tettél?

2012. dec. 3. 00:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%

Igen, elbeszélgettem vele teljesen normális témákról.

Majd semmi fizikai kontaktus. Se kézfogás, Se csók, Se semmi. Ne, hogy azt érezze hogy ...:D

2012. dec. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%

Tök jó dolog rondának lenni, de komolyan...


Van akiket le is hánynak... (Mint szegény Agytörzsy professzort). Közterületen.

2012. dec. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
32%
pont most kérdeztem hasonlót csak én még a randi előtt vagyok. Volt egy másik esetem megbeszéltük hol találkozunk várt is a csaj én kocsival mentem, csúnya volt szegényke ki se szálltam csak megfordultam és eltűntem.
2012. dec. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
És utána mit mondtál, hogy miért nem mentél el?
2012. dec. 3. 00:25
 5/16 anonim válasza:
92%
Remélem dudáltál egyet,intettél és ugy mentél el :D
2012. dec. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
73%
dudálni talán nem dudáltam de intetem
2012. dec. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Mivel én túlságosan őszinte vagyok, ezért lehet, hogy vagyok olyan hülye is, hogy elmondanám neki... :S


Amúgy az első válaszoló leírta, amit szerettem volna! :)

2012. dec. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%

3-as nagyon nagy arc vagy! jót röhögtem, szegény lány nem lettem volna a helyébe:s

A kérdésre a válasz: Volt de nem csak ronda volt még beszélgetni sem tudtunk , halál ciki volt, percenként az órámat néztem..többnyire csend volt néha-néha megszólalt egyikünk a végén kérdezte találkozunk-e és mondtam , hogy nem.

2012. dec. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát nyilván elég kínos lehet ez a helyzet, én próbálnék végig kedves lenni vele, de nem közelednék. Bár én nem merném a szemébe mondani h többet nem akarom látni. Én ezt finomabban oldanám meg. Utána ne keresd, ne hívd. És ha ő keres akkor finoman mond neki hogy elfoglalt vagy meg ilyenek. Ha még jobban nyomulna csak akkor mondanám el neki de kb így: Nagyon jó volt veled beszélgetni, és nagyon kedves embernek tartalak, de most nem szeretnék kapcsolatot. Oké kicsit hazudnál, de fontos hogy ne bántsd meg nagyon.
2012. dec. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
39%

igen.

egyszer volt ilyen velem.

teljesen jól nézett ki a lány,a randi is jól alakult.

utána viszem fel magamhoz,kis piázgatás,aztán kihámoztam a ruháiból,és akkor szembesültem vele,hogy a ruha tartotta össze.

fonnyadt mellek,a hasa olyan volt,mintha 6 gyereket szült volna,egyszóval ruha nélkül szétfolyat,szétesett.

nem kicsit éreztem becsapva magam.

a lábai,meg a segge,ami nem volt rossz.

de hát nem volt mit tenni,innen már tisztességből is végig kell csinálni,uh ráhasaltattam az ágyra,lekapcsoltam a lámpát és félkeménybe megdugtam.


utána persze az életben nem hívtam fel többet.

2012. dec. 3. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!