Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, zavarna titeket, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, zavarna titeket, ha egy csúnya fiú ismerkedni szeretne veletek, de tisztában lenne esélytelenségével rútsága miatt? Az itteni lányok közül hányan ismerkednétek velem vajon a külsőm ellenére is?

Figyelt kérdés
2012. dec. 4. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Az itteni lányokkal te a valós életben nem találkoznál, hacsak nem úgy, hogy véletlen szembejön az utcán. :))

Nem lehetsz reménytelen, tényél ellene, de ha az vagy, törődj bele, és emelkedj felül önmagadon. Egy idő után menni fog. Korod?

2012. dec. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne is próbálkozz. Ha tényleg nem nézel ki jól, akkor a lányok úgy is elhajtanak.
2012. dec. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
dobsz egy képet és megmondom ismerkednék e. Mert van akit egyből dobok, van olyan, nincs mit tenni, nem szabad olyannal kezdeni, akihez egyáltalán sehogyan sem vonzódunk, mert annak nem sok értelme van. Nos, hol a kép?
2012. dec. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sztem ha elég jó arc vagy, és olyan alfahím típus, akkor lehet esélyed. Ha úgy mész oda hogy "tisztában lenne esélytelenségével rútsága miatt" akkor esélytelen.
2012. dec. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát azért a csúnyaságban is vannak fokozatok. Van aki nem olyan helyes, és van az, aki szandál zoknival, 160 centi, 100 kiló, zsíros hajú, pattanásos, és lerí róla a haverjaival együtt, hogy csak azért van az adott szórakozóhelyen mert a lanpartyn elment az áram... Na az utóbbitól menekülök, már amikor meglátom, hogy kinézett magának és megindul felém, az előbbire nyitott vagyok.
2012. dec. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
egyik osztálytársam, full ronda, én meg, úgymond a "szépfiú" vagyok, mégis neki volt barátnője, nekem meg nem... lehet azért, mert neki nem akkorák az elvárásai mint nekem... az benne a tanulság, hogy ne legyél annyira válogatós!
2012. dec. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A kiállásodtól függ. Ha eleve úgy indítasz, hogy esélytelennek gondolod magad, akkor egész biztos, hogy nemet mondanék.

Egyébként a barátom se szép. Amikor először megpróbált fölszedni, pont azért mondtam neki nemet, mert előtte amikor beszélgettünk, panaszkodott meg sajnáltatta magát, nem volt vonzó egy kicsit sem. Aztán eltelt pár év, szerzett némi önbizalmat, és másodszor úgy állt elém, olyan határozottan, hogy tulajdonképpen fel sem merült bennem, hogy nemet mondjak neki. Na valami ilyesmit kellene csinálnod.

2012. dec. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Járjál el küzdősportra és ott majd jól szétütik a fejed. Attól menő leszel. És majd ápolgatnak.
2012. dec. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!