Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A legtöbb ember miért nem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb ember miért nem a saját szintjén keres magának párt?

Figyelt kérdés

Nem tudom felfogni, hogy egy olyan srác, aki semmit nem csinál egész életében, csak otthon ül, esetleg maszturbál, hogyan hiheti azt, hogy esélye lehetne egy olyan nőnél, aki aktív életet él, társaságba jár, tesz azért, hogy jól nézzen ki.


Én férfi vagyok, elég sok időt töltök az edzőterembe, rendszeresen végzek aerob, és súlyzós edzéseket is. Ügyelek rá, hogy minőségi ruhákba öltözzek, ápolt legyen. Viszont ugyanilyen fontosnak érzem a belsőm ápolását, imádom a kulturális programokat, az önfejlesztést, és az új emberek megismerését.


Én sem tudnám magamat olyan nővel elképzelni, akivel nem vagyunk egy hullámhosszon. Miért hiszi azt rengeteg olyan ember, aki magával szemben igénytelen, hogy képes bármit nyújtani egy olyan embernek, akinek teljesen más az életvitele, és a napirendje?


Értem én, hogy a sok szűzfiú a nadrágjába élvezne, ha egy cicababát megkaphatna egy estére, de utána mit tenne vele? Én pl sosem terveznék hosszabb kapcsolatot egy ostoba lánnyal, mert tudom, hogy nem működne, teljesen más a valóságunk.


Miért nem keresnek a lassabb életmódot élő, visszahúzódóbb emberek hasonló párt maguk mellé? Miért siránkoznak itt, és keresik a tökéletes külsejű, és tökéletes belső tulajdonságú embereket, amikor ők nem nyújtanak semmit. Nem tesznek semmit azon kívül, hogy kiírnak egy idióta kérdést, amiben önmagukat sajnáltatják?


2012. dec. 4. 23:11
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
És mi van azokkal, akiknek jó a külsejük, intelligensek, de nem aktívak és társasági lények, hanem amolyan csodabogarak? Őket vhogy kifelejtetted.
2012. dec. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
Mert a remény hal meg utoljára.
2012. dec. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
93%

Azért mert ők nem olyan műveltek és szépek, okosak, ápoltak mint te.....



"hogy kiírnak egy idióta kérdést"


Mert ez nem az?!

2012. dec. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
Meg az ilyen embereknek önkritikájuk sincs. Tényleg hihetetlen amúgy mennyin regisztrálnak társkereső oldalra kritikán aluli képekkel. Nem is értem mit várnak.
2012. dec. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
Elsővel egyetértek. Ezen kívül, szerintem az ilyen emberek nagy részének a problémái nem itt gyökereznek, csak itt manifesztálódnak. Aki valóban elégedett az otthonülős, semmilyen életvitellel, az szerintem a párkeresésben sem annyira nagyravágyó. Aki az, azok az élet más területein is többre vágynak, és többre hivatottak, mint amiben jelenleg vannak, és az önbizalomhiányukat is ez okozza, mert tudat alatt érzik, hogy nem valósítják meg önmagukat.
2012. dec. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
0%

Első válaszoló


Én garantálom neked hogy olyan ember NEM létezik aki jól néz ki és nem él aktív életet vagy nem társas lény

2012. dec. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
41%
"Én férfi vagyok, elég sok időt töltök az edzőterembe, rendszeresen végzek aerob, és súlyzós edzéseket is. Ügyelek rá, hogy minőségi ruhákba öltözzek, ápolt legyen. Viszont ugyanilyen fontosnak érzem a belsőm ápolását, imádom a kulturális programokat, az önfejlesztést, és az új emberek megismerését" <---- mert ez a része a dolognak b*szott sok pénz és a legtöbb ember nem teheti meg.
2012. dec. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:

Egyébként kérdező részben igazad van annyiból hogy az ilyen srácoknak Pamela Andersonon kívül nem kell más csaj


Viszont abban hogy nem nyújtanak semmit nem lennék olyan biztos.Nem kell edzőterembe járni ahhoz hogy valaki menő legyen a nőknél,ahhoz képest kevés nőnek jönnek be az izmos pasik...Egy ronda pasi hiába gyúrja ki magát,akkor sem fog kelleni egy nőnek sem

2012. dec. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%

"Az én szintemen nincs senki, én vagyok A SZINT!"

- Chuck Norris

2012. dec. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
55%
Hát akkor neked beképzelt nő kell kérdező. Szerencse, hogy nem úgy működik az élet ahogyan te elképzeled:)
2012. dec. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!