Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az oka annak, hogy folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy folyton belém szeretnek azok alányok, akik nekem egyáltalán nem az eseteim és miért nem vesznek észre az aranyos, cuki, kedves lányok, akikne az arcát meglátva hevesebben dobog a szívem és nehezen veszem a levegőt is?

Figyelt kérdés
MOst is van kettő, akik totál belém zúgtak, pedig szerintem csúnya srác vagyok.

2012. dec. 10. 22:17
 1/7 Bino ***** válasza:
Hát ha küldesz képet, nagyon szívesen eldöntöm ,hogy ronda vagy e vagy sem :$
2012. dec. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az nem izgat, hogy egy neked ronda vagyok-e vagy sem, a szépség relatív, nem egy lány helyesnek tartott már, nem ez a gond, hanem, hogy valamiért sosem olyan lány szeret belém, akihez én is tudnék vonzódni testileg vagy lelkileg, de leginkább mindenhogy.
2012. dec. 10. 22:25
 3/7 anonim ***** válasza:

elso ezt buktad :Ddd


Mi van ha en vagyok neked az igazi kerdezo???:D

Hozzam tudnal vonzodni;))


18/L

:D

2012. dec. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mi van ma este veletek csajok? :D

Ja, amúgy kihagytam, hogy azért rondáztak már le, de kit érdekel, amióta tudom, hogy nem minden fekete és fehér nem igazán érdekel ez a baromság. Olyan is volt, hogy buszon rólam pletykáltak kiscajok, hogy milyen aranyos srác vagyok, de olyan is volt, hogy egy másik csaj meg konkrétan kigúnyolt az orrom miatt és hangosan vihorászott. Van ilyen. Én csak azt nem értem, hogy miért tapadnak olyan lányok rám tömegesen, akik iránt én semmit sem érzek, többnyire se testileg, se jellemre nem vonzanak. Olyan fura ez, mintha szándékosan szívatna az élet.

2012. dec. 10. 22:37
 5/7 anonim ***** válasza:
jöjjél össze az egyik lánnyal, idővel kialakulnak az érzelmek és belé szeretsz majd.
2012. dec. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálam meg mindig azok a pasik kezdeményeznek, akik egyáltalán nem az eseteim..:D
2012. dec. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A te problemad az onbizalom hiany!Ne mond soha azt magadrol hogy szerinted csunya vagy, hiszen mindenki szep a maga modjan!Ne felj egy kis turelem es megtalalod te is azt a szemelyt aki viszonozza az erzelmeid!
2012. dec. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!