Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek jó ötlet, ha így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet, ha így mondom el neki, hogy beleszerettem?

Figyelt kérdés
Van egy lány a suliból, akibe pár hete teljesen belezúgtam. Csak az a gond, hogy eddig még nem nagyon beszélgettünk semmiről, most viszont egy nagyon hirtelen lépésre szántam el magam vele kapcsolatban. Arra gondoltam, hogy egyik nap majd belecsempészek egy kis cédulát a kabátzsebébe (név nélkül), amiben elhívom valahova, hogy kettesben tudjunk lenni, és akkor majd elmondom neki az egész dolgot. Nekem egész jónak tűnik az ötlet, csak attól félek, hogy mégsem fog eljönni. Mivel viszont még semmit sem tud a dologról, így előre nem akarom fölírni a nevemet arra a kis papírra, mert attól félek, azzal csak elijeszteném. Majd akkor úgyis mindent meg fog tudni. Szerintetek így megvalósítható a terv? :)
2012. dec. 11. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha én így kapnék névtelenűl egy cetlit. Tuti nem mennék el. Vagy épp dolgom lenne amit nem lehet vissza mondani..vagy áttetetni másnapra vagy későbbre... :/
2012. dec. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Rossz ötlet, én sem mennék el a helyében. Egy cetli alapján honnan tudja, hogy rendes srác hívja, vagy nem csak szívatni akarják vagy nem a baltás gyilkos vagy az emberrabló akarja elcsábítani?

Szerintem szedd össze magad, beszélgess vele aztán hívd meg valahova személyesen.

2012. dec. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyrészt ha a suliban adom oda neki a cédulát, úgy hogy tudom a nevét, a helyét az osztályban, plusz még a cuccait is fölismerem, azért akárki vadidegen nem lehet. Szerintem egy próbát akkor is megér a dolog, ha nem jön el, akkor majd még lesz időm gondolkodni, hogyan mondjam el neki. Csak mert azt semmiképp sem akarom, hogy ott a suliban, mindenki előtt. Ok nélkül meg nem fog eljönni velem sehova, mert nem igazán érez irántam semmit, legalábbis nekem nagyon úgy tűnik :/ Ezt szeretném valahogy megváltoztatni, és ha így név nélkül hívom el, akkor talán minimum a kíváncsiság miatt érdeklődne a meghívás iránt. Vagy csak én vagyok túl naív...
2012. dec. 11. 20:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2012. dec. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
17 :)
2012. dec. 11. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!