Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Magyar fiúk, férfiak mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar fiúk, férfiak mennyire kedvelnek, tartanak vonzónak minket úgy általában a külföldi, lányok, nők? Mik a tapasztalataitok, mit hallottatok a témáról?

Figyelt kérdés

2012. dec. 11. 23:54
 1/9 anonim ***** válasza:
A legújabb angol kutatások szerint 10 kínai nőből kettő választana magának magyar férjet.
2012. dec. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én amit hallottam az az, hogy nem olyanok mint az itthoniak. Nem olyan felszinesek, anyagiasak, együgyűek. De lehet csak azért mert ott mi is "külföldiek" vagyunk, de hát mi ezen az érdekes, hány magyar nő áll össze külföldivel. Akkor miért ne lehetne fordítva? Meg hát a "dubajozás" sem ismeretlen dolog! :)
2012. dec. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Imádom.....azt hallottam.


Én meg azt hallottam, hogy Mo-n kívül a lányoknak a reptoidok jönnek be. Biztos így van.

2012. dec. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%

2.

Biztos így van, mert a magyar csajoknál nem sok együgyűbb felszínesebb, anyagiasabb nő létezik a világon. Én is külföldivel ismerkednék leginkább.

2012. dec. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
Na ebből is nőutáló forum lett.Nem ártana odatenni, hogy tisztelet a kivételnek, mert van kivétel, lehet kevés, lehet nem is olyan kevés.Az általánositás soha nem vitt sehova.Kár azokért a rendkivüli magyar nőkért, akit egy kalap alá vesztek a többi butuskával.
2012. dec. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
En is kulfoldivel "alltam ossze", de csak mert akibe annyira szerelmes voltam, (es elmondasa szerint o is belem), eltokolte az egeszet, es igy el..tam jo nehany evet a eletembol, s a fajdalom hatasara inkabb elmenekultem.. na akkor most mondhatjuk h egy felszines kis ri.i vagyok.. teljesen logikus...
2012. dec. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%

"Én meg azt hallottam, hogy Mo-n kívül a lányoknak a reptoidok jönnek be. Biztos így van."


Én meg még azt is, hogy a magyar nők a legnagyobb qrvák! Ja igaz ezt hallomás nélkül is tudtam. :) Ostoba p.csa!

2012. dec. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Pali1977 ***** válasza:
Vannak külföldi ismerőseim elég szép számmal (kínaiak is. Nagyon sok), de ha igaz lenne a kutatás, akkor az angoloknak meg valószínűleg a gyíkok jönnek be, mert mind a kettő hidegvérű. Ennyit erről :)
2012. dec. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azert vannak meg nagyobb K..vak is a vilagban mint a magyar nok, ezt hidd el nekem! :-)
2012. dec. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!