Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A külföldi lányok valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A külföldi lányok valóban sokkal kedvesebbek a náluk bepróbálkozó nem helyes srácokkal?

Figyelt kérdés
Például én eddig csak itthoni tapasztalatokkal rendelkezem, de amit tapasztaltam az az, hogy az itteni lányok durvák és lenézőek a szerintük nem helyes srácokkal, így már jó ideje egyáltalán nem is próbálkozom a hazai lányoknál személyesen, úgyis csak magamat aláznám meg és növelném az itthoni lányok amúgy is magas egóját. Persze tisztelet a kivételnek volt egy kevés lány, aki rendesen hárított és nem azt vágta a képembe, hogy ronda vagyok és úgy nézett, mint, aki gyilkolni tudna csak, mert udvarisan hozzámertem szólni. Csak azt nem értem, miért nem tudják kultúrált hanngemben és módon közöolni, ha nem vagyok az esetük, amikor én sem bunkó, alpári stílusban közelítettem feléjük.

2012. dec. 12. 00:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

Többek és a saját tapasztalatomra alapozva. IGEN!

Szinte bármilyen nemzet leányai jóval kedvesebbek veled, mint a hazai leányzók.

2012. dec. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak a külföldi lányoknál nem érzed a nüansznyi különbségeket a nyelvi akadályok miatt.
2012. dec. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az is lehet azért, hogy az adott nyelven, amin beszéltek, ő sem perfekt, és ami udvariasabb lekoptatásnak tűnt, az csak annyi, hogy kb. egyféleképpen tudja magát kifejezni.

A másik meg az, hogy rossz helyen keresgélsz. Az átlagos/szürkeegér/ nem topmodell kimézetű csajok meg a nem agyukat játszó helyesebb lányok itthon sem fognak a francba elküldeni csak azért, mert odamész hozzájuk ismerkedni, csak a beképzelt ribik. Meg a másik, hogyha buliban, diszkóban ismerkedsz, akkor lehet a csajokban túl sok pia is ahhoz, hogy ilyen ordenáré stílusban beszéljenek, de az is mutatja az értelmi szintjüket. Én pl. csak akkor viselkedem "durvábban", ha konkrétan zaklatnak vagy ha ilyen undorító alkoholista nagyapám korú csövesek teszik nekem magukat, bár akkor sem káromkodom meg küldöm el őket a francba, hanem vagy nem is válaszolok nekik, vagy egy fokkal határozottabban és dühösebben mondom. A többi esetben igyekszem kedves lenni, mert nem szeretek másokat megbántani, főleg akkor nem, ha tulajdonképpen dicsérnek. Mondjuk én egy túlsúlyos, nem topmodell külsejű csaj vagyok, örültem, hogy valakinek tetszem :P.

2012. dec. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
Legalább több marad nekünk. Bár ahogy kiveszem a szavaidból, nem voltál nagy konkurencia eddig sem! :D
2012. dec. 12. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Utolsó ez tetszett ;-)
2012. dec. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Utolsó ez tetszett ;-)"


A bunkóság mióta tetszetős? Ezt a mondatot mindenesetre megjegyeztem és valahányszor fel mersz majd háborodni itt a fórumon valamin, az orrod alá fogom dörgölni.

2012. dec. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
hmm? Mi volt benne bunkóság, hogy siránkoztok a magyar lányok miatt, nekik meg maradnak a normális magyar lányok, nektek meg ott vannak a külföldiek. Nem kell neked semmit se beszólni, nem kell velem foglalkoznod drága.
2012. dec. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%
A kérdező nem sértett meg senkit, mindössze leírta, hogy eddig kedvezőtlen tapasztalatai voltak.Az észrevételei jogosak. Új lehetőségeket keres, az egyik ez, mert úgy hallotta, hogy külföldi lányoknál neki is lenne esélye. Az a bizonyos hozzászóló semmilyen építő jellegű dolgot nem tett hozzá, mindössze becsmérelte és kigúnyolta. Te pedig tapsoltál neki, ami nekem nem tetszett. Röviden ez lenne a lényeg.
2012. dec. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hm, én Ázsiában tanultam, az ázsiaiak szeretik az európaiakat, nekem ők viszont nem jöttek be. hát...
2012. dec. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ne álmodozz. ;)


Amúgy unalmasak már a kamu kérdéseid.

2012. dec. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!