Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lehetséges az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetséges az, hogy én egy lánynak sem tetszem külsőre, akikkel személyesen akár csak egyszer is találkozom mondjuk az utcán egymással szembe jövet vagy a buszon utazva?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy szerintetek lehetséges-e, hogy egy srác tényleg egyetlen egy lánynak sem jöjjön be pusztán a külseje, fizikai paraméterei alapján. Na és, ha be is jövünk egy lánynak első látásra, annak vannak-e egyáltalán jelei, ha igen melyek ezek?
2012. dec. 12. 01:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Szóval elvárod, hogy először találjam ki hogy nézel ki.

Majd elvárod, hogy ismerjem minden lány külsőre vonatkozó férfiideálját.

A harmadikra tudok úgy ahogy válaszolni. Figyeld a lányokat és aki nem úgy viselkedik mint a többi mikor ránézel akkor ott a válasz.

Amúgy minden relatív.

2012. dec. 12. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mindenki megtalálja a saját párját előbb utóbb ha csak ne adj isten nyugodt helyre kerül mélyen el földelve.
2012. dec. 12. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

viszont. ha te nem nem vagy egy chris brown, a csaj meg rihanna akkor esélyed sincs iylen egyszerü :)


Amúgy ahogy telnek az évek egyre kevésbé számit nekem is hogy nagyon szép legyen. inkább normális legyen meg aranyos valamilyen szinten szép és az a legjobb.

2012. dec. 12. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
vagy vindizel
2012. dec. 12. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem simán előfordulhat. Azért megvannak a fő irányvonalak kinézetben, amik valamelyikébe ha beletartozol akkor nyert ügyed van DE akor is csak a nők egy részénél.Amelyiknek épp az a karakter az ideálja.A többinél még akkor is bebuktad,mert hiába vagy egyesek által rajongott ha mások kifejezetten útálják azt ami vagy.

De ha ezek közül a fő elvárások, idolok közül egyik sem jellemző rád kinézetre, halmozodtak benned a csupa negatív tulajdonságok, akkor simán előfordulhat,hogy senkinek sem kellesz.

Még ha kellenél is, akkor sem mindig van jele, sőt legött esetben nincs. Buszon, közterületen nagyon ritka, mert sietős, túl zsúfolt közeg, semmi eintimitás, semmi idő nincs az ismerkedésre igazából. Kutya nem hajlik az ilyenre nagyon egy buszon például szerintem. Meg ottvan az a tényező, is, hogy akinek esetelg bejönnél, az már férjnél van, vagy komoly viszonya van valakivel, és ezért elvből rád se néz, nehogy véletlenül megtetszél neki valami nemkívánt mértékben. Ekkor szintén bazhatod az egészet. Szóval tudd átlátni, hogy ezer verzió lehet. Egyáltalán nem olyan egyszerű nőt találni, szerezni, megtartani, mint hogy lemegyek a sarki boltba egy doboz tejért. Nem kell igazán elvárnod sehol sem, hogy majd mindneki rajtad zabáltatja a szemeit, még ha király fickó volnál, akkor sem.

2012. dec. 12. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem van és vannak nyomorult párok is.
2012. dec. 12. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges, mert velem is ez a helyzet.
2012. dec. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!