Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az igényes, művelt férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igényes, művelt férfiak hova járnak szórakozni Budapesten?

Figyelt kérdés

2012. dec. 12. 18:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én műveltnek tarthatom magam,szerintem legalábbis...

Budapesti viszont nem vagyok.Amikor ott laktam,mentem bólingozni,billiárdozni és hasonlók.Attól,hogy valaki buta,vagy kevésbé okos,attól még minden másban egyenértékű velem.Nincs szerintem értelme külön vonulni az okosoknak,szórakozni akar az ember,nem dicsekedni saját magával.

2012. dec. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem oda, ahova te, mert különben már találkoztál volna velük :D
2012. dec. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

szorakozni sehova,

max: kv-zok,teázok,pub...

2012. dec. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én például csendesebb helyekre szeretek járni, ahol nem kell túlüvöltenem 200 embert, ha valaki megtetszik és beszélgetni szeretnék vele az élet nagy dolgairól.

De egyébként manapság leginkább sehova, undorodom már a kocsmáktól, bároktól, diszkóktól. Színházba meg senkit nem lehet elhívni, nem érdekel a korosztályomban egy ismerőst se, vagy akit érdekelne annak meg van párja.

Így mi marad? Az Allianz Arena, na ott ki lehet tombolni magad, bár épp ma fogadták el a szigorításokat, szóval lehet pisszegéssel fog eltelni az egész meccs.

Kegyetlen világ ez... ;)


25/F

2012. dec. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Otthon ülök és nem járok sehová és várom a világvégét.
2012. dec. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Na még senki nem írta azt,hogy "Aki itt válaszol az egy beképzelt p*cs.",csak azért,mert igényes és művelt embernek tartja magát.:D

Mondjuk én tényleg egy p*cs vagyok.:D

2012. dec. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6-os: 4-es vagyok, jogos a felvetésed :) Nos, hogy ki mit tekint műveltség alatt, az eléggé szubjektív, de abban szerintem kiegyezhetünk, hogy a helyesírásnál és a választékos szóalkotásnál kezdődik :)
2012. dec. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Állítottam én valaha is az ellenkezőjét?:D
2012. dec. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

2: Nem élek Pesten, csak sűrűn visz oda az utam.

4: Az Allianz Arena nekem is tetszett. :) Nem discokban áll szándékomban ismerkedni, hanem inkább nyugisabb, lazább helyeken. Színházba pedig nagyon szívesen mennék, ha a környékemen tartanának is valami előadásokat.

6: Én is meglepődtem, hogy még nem jött olyan válasz, hogy egy sznob és pénzéhes p*csa (bocs a káromkodásért!) vagyok. :)

2012. dec. 12. 19:53
 10/13 anonim ***** válasza:

A párom igényes, művelt férfi. Eljár ismerősökhöz házibuliba, nyáron kiül sörözni egy kerthelyiségbe, és szökőévente egyszer még táncos szórakozóhelyre is elmegy. Hétvégén múzeumba szoktunk menni, és néha színházba is, de azt elég ritkán. Én inkább operapárti vagyok, azt ő nem szereti, úgyhogy oda én megyek egyedül.

Kedves valamelyik válaszoló, aki színházba menne: nem muszáj ahhoz partner. Egyedül is el lehet menni, régebben én is egyedül jártam, és volt olyan barátom, akit ott ismertem meg, mert ő is egyedül ment :)

2012. dec. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!