Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon azért nem kezdeményeznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon azért nem kezdeményeznek nálam a lányok és gyakran még nem is köszönnek, mert félénk, visszahúzódó, távolságtartó, magányos srác vagyok vagy, ha nyitottabb, lazább lennék csúnya srácként, akkor is ugyanígy lenne a helyzet?

Figyelt kérdés
Minden azért van, mert full rondának érzem magamat, ez van kb. 14 éves korom óta, azóta minden tevékenységemre, léptemre rányomja a bélyegét a tudat, hogy nem vagyok jó pasi, semmi vonzó nincs bennem szerintem, pár lány szerint szépek a szemeim, de én csúnyának látom azokat is, azt is mondták már, hogy babapofim van és aranyos, cuki vagyok. De azt én is tudom, hogy ezek sosem jelentenek semmi jót, max mint egy kiskutyát annyira tartanak vonzónak gondolom. De sokszor én inkább azt érzem, hogy ronda vagyok és undorodnak tőlem az emberek és emiatt én is igyekszem távolságtartó, visszahúzódó, rideg, csendes lenni, hiszen ott van a kondizós, helyes haverom, őt bezzeg komálják a lányok én meg a kutyának sem kellek, felém senki sem közelít és ez is csak azat erősíti, hogy biztos azért van, mert ronda vagyok és akkor én minek is próbálkozzak lányoknál, ha kaphatnának ők úgyis jobb pasikat, mint amilyen én vagyok. Amúgy jól meglennék egyedül is, ha nem vágynék folyton valamiért ölelésekre, csókokra meg egyéb szánalmas dolgokra, a szex is hiányzik persze.
2012. dec. 12. 19:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
mi lenne ha te kezdeményeznél?
2012. dec. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Kulcsszavak: kutyának sem kellek, ronda vagyok, minek is próbálkozzak, vágynék, hiányzik


Kategória: Szerelem, szex/Önsajnálat

2012. dec. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Próbálkozz, sose lehet tudni kinek jössz be. Ne lógó orral járkálj, hanem nézz szét, biztos lesz olyan lány aki téged figyel ;)
2012. dec. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Azért nem tetszel a lányoknak, mert ronda vagy. Sajnos csak a külső számít mindnek.
2012. dec. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%

A 3. egy WOW kocka aki azt hiszi azért nem kell a lányoknak mert ő is ronda, az eszébe se jut hogy azért nem mert egy megkeseredett barom...


Na de a helyzet az hogy az isteni már hát férfi vagy....miért a lányoknak kéne kezdeményezni? Tudom hogy 21. század de azért ott még nem tartunk hogy a fiúk üljenek az estélyiben és a legyző mögött várják a lányokat....tessék gatyába rázni amgad :D

2012. dec. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
*4.
2012. dec. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
De mi értelme leszólítani lányokat, ha úgyis kaphat ewgy igazán jó pasit is, minek érné be bármelyik lány is egy csúf sráccal?
2012. dec. 12. 20:25
 8/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, teljesen igazad van!

Itt a helyed: [link]

2012. dec. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A legtöbb pasinál nem kezdeményeznek a lányok, kivéve ha 1. nagyon jó pasi, 2. a lány "olyan". A csúnyaság relatív, és minden ember más. Ha "aranyosnak" tartanak, akkor nem a külsőddel van baj, hanem a stílusoddal és a kisugárzásoddal (magyarán szólva nem tartanak tökösnek). Egyébként a lányok csak a legritkább esetben fogják megdicsérni a külsődet, nem nagyon fogsz tőlük olyat hallani, hogy "jaj, de helyes vagy", még akkor sem, ha az vagy. Ha ezt a negativitást sugárzod magadból, akkor ne csodálkozz, hogy tényleg nem néz rád senki. Tudom, hogy nagyon nehéz ebből kitörni, de nem lehetetlen.
2012. dec. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Utolsót cáfolnám, aranyosnak pont azt szokták nevezni a lányok, aki szimpatikus, de nem néz ki elég jól ahhoz, h összejöjjenek vele.
2012. dec. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!