Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 15 körüli lányok! Ha egy pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 körüli lányok! Ha egy pár évvel idősebb fiú nagyon tetszik, szimpi is, érdeklődtök utána, akkor hány randi után várjátok el a csókot? Kb

Figyelt kérdés

csak mert most ilyen helyzetbe vagyok :S És nem tom a lányoknál ez hogy van, nincs vmi sok tapasztalatom...

19/F



2012. dec. 14. 23:02
 1/4 A kérdező kommentje:
vki nyugtasson má' meg :D
2012. dec. 14. 23:23
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát nekem már az első randin volt csók. :D Ez attól függ szerintem. Van akinek belefér, van aki húzza...
2012. dec. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amikor jónak érzed....
2012. dec. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem ez a lány egyéniségétől függ. Velem az volt, hogy a barátom az első randin átölelt, de úgy hogy azt éreztem , hogy alig akar elengedni, és a másodikon pedig magához húzott, és ahogy a szemembe nézett teljesen ellágyított és akkor csókolt meg. (remélem segítettem:))16/l
2012. dec. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!