Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mit gondoltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondoltok a magas, viszont vékony srácokról? Tudom, hogy mindenkinek más az ideálja és hogy a belső fontosabb, - számomra is - de hát mégiscsak először külső alapján ítélünk.

Figyelt kérdés
Külsőm (alkatom) ellenére viszont erős vagyok és ez nem önfényezés; konditeremben több 30 év feletti ismerősöm is megjegyezte, hogy sokkal erősebb vagyok, mint a vékony alkatúak jó része. 20/F
2012. dec. 20. 00:09
 1/5 anonim ***** válasza:
hát ha nem ilyen csontváz alkat, akkor jó.
2012. dec. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem semmi kifogásom sincs az ilyenekkel szemben:) Gondolom, ha konditermi ismerősök is megdicsértek, akkor te magad is kondizol, nemde? Az egy ráadás pozitívum.:)
2012. dec. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kép kéne, hogy mennyire vagy vékony. A vékony embereken belül is van sok kategória. Én volt barátom 194 cm volt és 65 kg, én 162 cm és 48 kg. Elég kellemetlenül éreztem magam, hogy szinte mindenhol vastagabb vagyok, pedig a duciságnak a közelében sem állok. Ezért lenne fontos tudni, hogy mennyire vagy vékony. Ha nem vékonyabb nálam, akkor nem zavar annyira.
2012. dec. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a macikat szeretem :)
2012. dec. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik az ilyen alkat általában. :)
2012. dec. 20. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!