Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogyha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogyha egy nekem nem tetsző lánynak mutatok képet, akkor szinte 100%, hogy utána rajongani kezd értem, valamelyik szerelmet is vall, de ha egy szép lánynak küldök képet, az többnyire tök közömbös vagy még el is tűnik?

Figyelt kérdés
2012. dec. 21. 13:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hányszor kérdezed még meg ma ugyanazt, másképp?
2012. dec. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mert egy szép lánynak nagyobbak az igényei, amíg egy csúnya lány egy átlagos sráccal is beéri.
2012. dec. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Na küldjed csak azt a képet!!
2012. dec. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mert ez az örök törvény :D
2012. dec. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A jobbakhoz neked is jobbnak kell lenned!
2012. dec. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Még vagy 50x kérdezd ezt meg!
2012. dec. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi a p*csa, komolyan!? Te óránként kiteszed ezt az önsajnáltatós kérdést, hogy a 10/10 csajok nem buknak utánad? Inkább az ilyen nyomorék kérdéseket kéne törölni...
2012. dec. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Attól, hogy egy lánynak szép az arca még lehet ostobenkó k is szóval szerintem ne ez alapján határozz meg egy lányt. Nyilván az ugly csajokat hagyd, de meg kell találni az aranyközép utat. Aki annyira kibeb@szottul jó csaj, az úgyis úgy van vele, hogy eleve alárendelt helyzetből indulsz. Kell ez? :) Nekem nem, én beérem szolidabb kinézetű lánnyal is csak legyen rám pörögve és akkor nincs para :D
2012. dec. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ti csökkent értelmi képességűek, ki beszélt itt fullos cicababákról?! Nekem csak olyan lány knée, aki vonz külsőre, ebből rengeteg van, de nem sajnálom, hogy nem tudok vonzódni egy igénytelen, kövér vagy egy torz arcú lányhoz.
2012. dec. 21. 15:08
 10/12 anonim ***** válasza:
Oké, de attól még, hogy ezt megkérdezed 99+1x, még nem fogsz találni... Meg erre a kérdésre milyen válaszokat vártál, őszintén?
2012. dec. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!