Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én tapasztalom ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én tapasztalom ezt?

Figyelt kérdés

Ha jó fiúként kezdem az ismerkedést egy lánnyla, akkor szinte tuti, hogy a barátzónában ragadok, ha nem mutatom ki a jó oldalam, hanem rideg, távolságtartó és szemtelen, pimasz vagyok, akkor simán eljutok a bugyiig többnyire, de ugye onnantól kezdvem már nem lehetek jó fiú, hiszen a rossz fiús oldalamat ismerte meg és, ha el is kezdenék jó lenni a lányhoz, miután összejöttünk, akkor nagy eséllyel kihasznál, megcsal a lány. Hogy miért ilyenek a lányok, nem értem, de egyre jobban unom, hogy folyton színészkedve, egy ridegebb, szívtelenebb, távolságtartótt szerepkört eljátszva tudom csak elérni, hogy ne használjanak ki a lányok vagy ne rakjanak a barátzónába.

Én érzelmes összebújós dolgokra vágyom, de ha megnyílok őszintén érzelmileg egy lány előtt, akkor szinte biztos, hogy félredug vagy elhagy, olyan fura ez az egész vagy csak én tapasztaltam ezt eddig, srácok?



2012. dec. 21. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Korod?
2012. dec. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint elegem van már a rossz fiúkból. Már inkább egy jó fiúra vágyom, aki tényleg rendes
2012. dec. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó ilyen álarcok mögé bújni. Egykor én is ilyen voltam, míg nem megismertem egy igazán rendes lányt, és egy szemétláda rideg csábító álarcal közelítettem meg. Ő viszont igazi kapcsolatra vágyott, és összejött valaki mással. Pedig én is csak össze akartam jönni vele, de a sok szerep mögött elfelejtettem önmagam. Megbántam, és meg is érdemlem. Most ennek iszom a levét, mert látom, h boldog, és nem velem. Leckének elég jó volt, h megtanuljam, a szerepek nem csak értelmetlenek, de negatívak is lehetnek.
2012. dec. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=DEfBgemlKlk


Talán ide (is) illik.Adjon nektek is annyi erőt mint nekem:)

2012. dec. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 lila nyuszi ***** válasza:

Egyszerűen csak nem találod azt aki tényleg hozzád illik. Szerintem felesleges megjátszanod magad. Akit érdekelsz az megszeret barátként és szerelem is lehet belőle. Alap dolog lenne a kezdeti barátság a szerelemhez.

Ha van kedved beszélgethetünk. :)


21/N

2012. dec. 22. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
egyetertek a kerdezovel. Eleinte a baratnommel en is ijen roszfius stilusommal jottem osze. de az nem en voltam. kezdtem onmagam lenni es egyre jobban eltavolodtunk egymastol(vagyis o tollem) szakitottunk es o ra par napra osze is jott mar valakivel. pedig egy evnel tobbet jartunk.az elobb tudtam meg h van valakie . Ha megtudnam ki az szet tudnam szedni a csavot
2013. márc. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!