Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajozásban sikeres srácok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajozásban sikeres srácok, csajozásban sikertelen srácok, mit gondoltok egymásról? Haverok esetében mit gondóltok egymásról, zavar a másik sikere, vagy kudarca? ÉS ÁLTALÁBA VÉVE idegenekről?

Figyelt kérdés

Sajnos én nem vagyok sikeres acsajozásban,pedíg sokféleképp probálkozom,az átlag külsőm a baj,sok haverom sikeres,igaz más az izlésünk,kinek milyen nő tetszik..........


De mindenképp rossz érzés a kudarc!



2012. dec. 24. 22:43
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
nem zavartak a haverok sikerei, arra ösztönöztek, hogy itt a ideje, hogy nekem is legyen valakim
2012. dec. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Kudarcnak nem mondanám, de ha azt a csajt nyúlják le, amelyiket te szereted az mindenképp rossz és gondolom szívesen kivernéd a fogát annak, akinek sikerült. Ez ösztönös tulajdonság.
2012. dec. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Én sikertelen vagyok ezen a téren, éppen a haverok végett. Ha már valami kezdene is alakulni számomra, a haverok gondoskodnak róla, hogy vége legyen mindennek a gyönyörű szókincsüknek és viselkedésüknek köszönhetően.
2012. dec. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
csak azt utálom, ha valaki elkezdi szidni a nőket mert ő két értelmes szót nem tud váltani velük
2012. dec. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
én is parázom picit hogy a haverok elcsábítsák a kiszemeltet, de am ilyenkor próbálok mindig alfa lenni, úgy tűnik sikerülni is szokott. am nem vagyok vmi nagyon sikeres, de most összejön
2012. dec. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%
Nekem semmi bajom a csajozásban sikeres srácokkal, amúgyis, ha a nők ennyire idióták hogy a lóvét meg a verdát nézik, akkor meg is érdemlik amit kapnak ezektől az alfahímektől. Period.
2012. dec. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%
hát őszitne leszek. engem zavar. én nem tudok annak örülni érted.. most lehet gonoszan hangzik, de nekem nincs senkim, és tuti nem is lesz. akkor miért várják el tőlem,h mások kapcsolatának örüljek???
2014. jan. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

van egy jó barátom,ő úgy sorjázza csajokat,pffúú,b@-szki.na az ő sikeressége egy kicsit irritál.

úgy imeretlen mások kudarca,sikere hidegen hagy.

2014. júl. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!