Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy srác aki egy évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki egy évvel idősebb nálam, tök helyes meg szimpi, nem ismerem és ő sem engem, de valahogy jó lenne "becserkészni", ahogy a barátnőm mondaná xd. Van valakinek ötlete? :D

Figyelt kérdés
Amúgy már barátnőmmel sokat nyomozgattunk utánna, de nincs semmi jó tervünk

2013. jan. 1. 14:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ennél mondjuk adhatnál kicsit több támpontot. Egy suliba jártok? Egy helyre jártok sportolni, vagy csak egy buszon szoktatok utazni? A nem ismered azt jelenti, soha nem beszéltél vele, a nevét sem tudod, vagy azt, hogy felszínesen, csak pár szót váltottatok korábban? És egyébként hány éves vagy, ha publikus? (bocs, ha kötekedésnek veszed a sok kérdést, de ennyi infó nekem kevés)
2013. jan. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Hát tudja a nevét, még nem egy intézményben , de egy épületben tanul vele, szünetbe, suli után már töggszöt látta, de még nem beszélt vele. Tudja az órarendjét, hogy hol lakik, van egy pár közös ismerősük. Kb ennyi. Ja és a legjobb barátnőének (én) az ovitársa volt a srác.
2013. jan. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
jaja, meg egyszer voltam vele matekversenyen, kb. ennyi
2013. jan. 6. 18:39
 4/11 anonim ***** válasza:
Szolitsd le vagy valami xd
2013. márc. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
S mire kellene? Szex-pajti vagy szerelem? Mert ez sem mindegy, s egészen más megközelítést igényel.
2013. márc. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nekem tetszik, először csak jó lenne valahogy megismerkedni vele, nem szeretnék ráírni, annak a híve vagyok, hogy a pasi kezdeményezzen(lehet h kicsit maradi vagyok, de én így látom). Tehát csak valahogy jó lenne felkelteni a figyelmét, az meg szerintem furán jönne ki, ha csak úgy odamennék hozzá beszélgetni, mikor ő elvileg még nem is nagyon ismer.
2013. márc. 12. 20:06
 7/11 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok: Akkor nagyon egyszerű helyzetben vagy. Mosolyogj amikor rád néz. Ehhez nem kell odamenned. S ez a legjobb jele, hogy nem utálod. :D Ha kapcsol akkor oda fog menni hozzád.

Ha ez nem jön be, akkor valami közös ismerős "véletlenül" beszélget vele, te pedig odalépsz az ismerőshöz és mondasz neki valamit. S akkor már vele is beszélgethetsz.

S még ezer módja van.

2013. márc. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen én is ilyenekre gondoltam, köszi :)
2013. márc. 14. 21:54
 9/11 anonim ***** válasza:
Hetes vagyok: Remélem összejön, hajrá! Ha van még valami kérdezz!
2013. márc. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, okés. :)
2013. márc. 15. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!