Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » ELITTÁRS - Diplomások és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ELITTÁRS - Diplomások és igényes egyedülállók társkeresője. Vélemény, tapasztalat?

Figyelt kérdés
2013. jan. 1. 19:46
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
100%
Lényegtelen minek szánták, de gondolom boldog-boldogtalan oda regisztrál most, annyit reklámozzák.
2013. jan. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
én még sose hallottam róla.
2013. jan. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
48%

:DDD

izgalmasan hangzik

csak véleményem van.

jobb, ha én ebből kimaradok.

2013. jan. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
87%
Diplomás vagyok, +2 OKJ, 2 nyelvvizsga. De valahogy párkapcsolatilag mindig jobban kijöttem nem diplomásokkal. Szerintem kicsit sznobság az alapján szerelmet keresni, hogy kinek milyen a végzettsége.
2013. jan. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
70%
Hát, vélemény az akad. Ekkora baromságot kitalálni! "Elit" társ, mert van, aki felsőbbrendű másoknál, nagyjából ezt sugallja. Röhejes. És a sok hülye azért regisztrál, mert azt gondolja, hogy ő is "elit"
2013. jan. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
65%

Én most regisztráltam, mivel használhatják melegek is. Bár nem várok csodákat, de kitudja.


26/F (meleg)

2013. jan. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
48%

Mi volt a probléma azzal a hozzászólással, hogy egyes diplomások a (több) diplomájukkal ugyan olyan munkát végeznek, mint akik szakmunkásképzőbe jártak vagy érettségijük van? Ez az igazság, mit kell ezen moderálni?

Miért kell nekik külön társkeresőket indítani? Mitől elitek az oda regisztrálók?

2013. jan. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
78%
Regisztráltam én is erre a szarkupacra! Már elviekben megbukott nálam az a tény, hogy az oldal kirekesztő és szegregáló, és egy hamis ideát próbál sugározni :D Na de amikor ki kellett tölteni azt a nem tudom hány faktoros személyiség tesztet, akkor már feszengtem. Végezetül regelés után szembesültem, hogy profilom kitöltöttsége csupán 50% !! Na ekkor kicsapta a biztosítékot, és olyanokat írtam be amivel hátha az adminokat fellázítom (pl buhista néger vagyok, és az euba beházasodni vágyókat keresek), de nem töröltek :) Aztán amikor üzenetet akartam küldeni már csak röhögtem (4 db lépés, vagy mi). Szó mi szó a fizetős opciója is inkorrekt (olvastam panaszokat), az oldal túl idealizált, párkapcsolati szempontból lényegtelen dolgokat élez ki, és ezzel hamis látszatot kelt. Szerintem... menj el bulizni, igyál 1-2 sört és szedj fel egy jó csajt :) Üdv: egy diplomás igényes 23F
2013. jan. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
47%
Ide csak humoros emberek jelentkezhetnek egy tv reklám szerint.
2013. jan. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
62%

Tényleg reklámozzák? Hol? Még egyszer sem hallottam.


Viszont regisztráltam, hogy kipróbáljam, ha már a Párkereső megszűnt.


Egy nagy kalap ... az egész elittárs. Ingyen semmi érdemlegeset nem lehet rajta csinálni. Levelet írni és olvasni is csak előfizetéssel lehet. Fényképet megnézni szintén.

Ha a levél vagy fénykép alapján megtetszene valaki, akkor előfizetnék. De így, hogy nem tudni mit kapok érte, így nem. Keresni sem lehet, hanem a sok kitöltés alapján ajánl neked néhány jelöltet a rendszer. Azt mi alapján teszi? Nekem más szempontjaim is lehetnek, mint az ajánlórobotuknak.


Azzal nincs bajom, hogy diplomás kereső, mert speciel én diplomás társat keresek. Így már számomra le van szűkítve a kör. De ha már így van, akkor a nem diplomásoknak is csinálhattak volna egy másikat. Tudom, hogy sokaknak nem szempont a végzettség, tehát tényleg nem a legjobb ez a megkülönböztetés. Ilyen alapon lehetne akár a szőke hajúaknak külön társkeresője, mert van akinek a hajszín a fő szempont.

Valószínűleg azért diplomásoknak szól, mert sokan vagyunk, akik bejelöljük, hogy felsőfokú végzettséggel rendelkezzen a társ, mégis tucatjával írnak olyanok, akik nem végeztek egyetemet vagy főiskolát.

2013. jan. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!