Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » ELITTÁRS - Diplomások és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ELITTÁRS - Diplomások és igényes egyedülállók társkeresője. Vélemény, tapasztalat?

Figyelt kérdés
2013. jan. 1. 19:46
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
43%
Tényleg reklámozzák, most már láttam egyet. Ez bizony gáz...
2013. jan. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
18%

Rákerestem Youtube-on a reklámra. Nevetséges :D

Rögtön ez jutott eszembe:

http://www.youtube.com/watch?v=ROQmapcaNl4

2013. jan. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim válasza:
47%

Igen, valóban sznobságnak tűnhet, ha valaki ez alapján (is) keres, de én például igazán a főiskolán kezdtem el élni, a legtöbb történetem oda köthető, és kicsit kellemetlen volt, ha olyan emberrel próbáltam meg ismerkedni, aki a történeteimet hallgatva csak kuksolt.

De a legdurvább az volt, amikor egy másik társkeresőn chatre hívott egy csaj. Hülye fejjel csak aztán néztem meg az adatlapját, miután beléptem a beszélgetésbe. Nem csak a végzettsége miatt nem szerettem volna potenciális párjelöltként tekinteni rá. Szépen, udvariasan megírtam neki, hogy ne haragudjon, de mi nem egymást keressük.

Erre egyből támadt, hogy az a bajom, hogy nincs diplomája vagy a súlyával van bajom? Ha már kérdezte, megírtam, hogy több dologgal is (se kép, se egy eredeti gondolat, csak bepöttyözött pár előre megadott válaszlehetőséget). Hogy én mit kaptam azután!

Valami olyasmit, hogy akkor húzzak a p***ba, és keressem a nagyokos plazapi**kat! Aztán kilépett, amit nem bántam.


Ne értsetek félre, tudom, hogy ez nem végzettségfüggő, de eddig kevesebb hasonlós megnyilvánulással találkoztam olyanoknál, akik magasabban kvalifikáltak voltak, és persze ismerkedtem értelmes nemdiplomással is, de azért ott hagyom a keresett személy paraméterei között a végzettségre vonatkozókat is.

2013. jan. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
60%
Az oldal alapötlete szerintem nem hülyeség. Egy ideje már nálam is számít, hogy a választott társ mennyire iskolázott. Ez azóta van mióta sikerült egy olyat kifognom (rövid időre) aki (meg a testvérei is) sorra bukdácsoltak, meg rossz magaviselet miatt sorra kicsapták őket általános iskolából. És mikor együtt voltunk olyanokat csinált, hogy lehidaltam. Na szóval nálam ezért számít hogy egyetemre járjon, vagy egyetemet végzett legyen.
2013. jan. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
58%

#14: a magaviselet és az iskolázottság legfeljebb csak nagyon halvány statisztikai összefüggést mutathat.


#13: igen, valóban ott kezdenek a legtöbben kicsapongó életet élni, és mondjuk tényleg egybeesik a fő párválasztási időszakkal, de azért halkan megjegyzem, hogy előtte és utána is rengetegen találnak társat, és egyetem/fősuli alatt sem csak intézményen belül lehet ismerkedni.

2013. jan. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
76%

Az egyetem főiskola csak egy bizonyos jellegű tudást ad, és nem feltétlen társul intelligenciával. Ezen a rémes "elit" oldalon sikerült megismerkedtem olyan férival is, akinek a neve előtt ott van a Dr. de egy normális könnyed beszélgetésre sem volt képes. Gyakorlati érzék, műveltség a legtöbb esetben a nullával egyenlő.

Az a véleményem, hogy aki társat keres itt biztos, hogy nem fogja megtalálni. Lehúzás az egész.

2013. jan. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 hajni_1 válasza:
89%

Az Elittars.hu egy átverés!!

Sajnos tapasztalatból mondom, regisztráltam mert annyit reklámozzák, gondoltam egy hónapra bekockáztatom az 1490 ft-os tagsági díjat mert anélkül kb semmit nem lehet csinálni az oldalon. Megjegyzem utána sem sokat! Mivel nem igazán jött be a dolog, törölni akartam magam. Hát azt nem lehet! Ha rákattintok a profil törlése opcióra, semmi nem történik, csak megjelenik egy email cím, hogy írjak az ügyfélszolgálatnak. Ezt összesen négyszer tettem meg, senki nem reagált. Ezen kívül egy német fax szám és egy németországi postacím van megadva. Roppant ügyfélcentrikus megoldás.

Ezután már csak akkor háborodtam fel jobban, amikor levonták a számálmról következő havi tagsági díjat mindenféle előzetes figyelmeztetés nélkül. Most éppen próbálom visszaszerezni a pénzemet és egyszer s mindenkorra megszakítani a kapcsolatot az Elittars.hu-val és a tulajdonos Affinitas GMBH-val.

Ez egy pénzlehúzó csalás, ne dőljetek be a sok reklámnak!

2013. jan. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 Mici_macko válasza:
82%

Az elittars.hu oldal egy nagy átverés, csalás az egész.

Senki se regisztráljon az oldalra, mivel nem lehet megszabadulni tőlük. Hiába mondtam le a Prémium tagságot, nem válaszoltak az elküldött e-mailre. Többször írtam nekik, mégis levették a következő havi előfizetést.

2013. jan. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
47%
Németül vagy magyarul írtatok?
2013. jan. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
53%

Mizu elit osztag? A diploma mellé észt nem osztanak, ebből is látszik... :D Szerződési feltételeket vagy elolvasni luxus? :D

Elitnek képzelve magatokat beregeltetek, fizettetek, most meg persze sírtok, mikor kiderül, hogy behúztak titeket.

Mindenesetre gratuláció az oldal készítőinek, a céljukat simán elérték a hiúságotokon keresztül.

2013. jan. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!