Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » ELITTÁRS - Diplomások és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ELITTÁRS - Diplomások és igényes egyedülállók társkeresője. Vélemény, tapasztalat?

Figyelt kérdés
2013. jan. 1. 19:46
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
38%
*Szerződési feltételeket elolvasni luxus?
2013. jan. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 rozsdamentesacéltörp ***** válasza:
62%
Amint a reklámot láttam, rögvest rákerestem, miféle vélemények keringenek a neten erről (mintha csak kínozni szeretném saját magam :D ) Azért volt ez az első cselekedetem, mert amikor láttam magát a reklámot és a weboldal elnevezését rögtön láttam, hogy ez aláássa a nem diplomások önbecsülését. Egyébként a koncepciónak lenne létjogosultsága, de ez esetben tényleg kéne valami alternatívát nyújtani a többieknek. Nagyon szép dolog az egyenjogúság ilyen tekintetben is, de bizony ha belegondoltok a LEGTÖBB kozmetikus lány nem tud mit kezdeni egy villamosmérnökkel és bizony egy autószerelőnek sem biztos, hogy a legjobb választás egy agilis üzletasszony közgazdász végzettséggel. Ezeket a példákat csak szemléltetés gyanánt írtam. Kivételek mindig léteznek, mert nem vagyunk egyformák. Ráadásul odaadóan hiszek mindennemű emancipációban és nekem sem kifejezetten szimpatikus az oldal, de akárhogy is fáj... van benne logika.
2013. jan. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 hajni_1 válasza:
79%
Szerintem a legtöbben elolvastuk a szerződési feltételeket, én legalábbis igen, és az van benne, hogy legkésőbb a tagság lejárta előtt 7 nappal lehet lemondani, ellenkező esetben automatikusan meghosszabbodik. Azt is direkt megnéztem, hogy emailben is le lehet mondani, ez is oda van írva feketén fehéren. Mivel ennyire rossz tapasztalatom eddig még nem volt, nem gyanakodtam. De miután a sokadik emailt elküldtem, kezdtem aggódni hogy ez nem véletlen, hanem szándékos átverés. Megjegyzem az email címen kívül csak postacím és fax szám van megadva, tehát még csak felhívni sem lehet őket. Valaki itt fentebb említette hogy a tértivevényes levél is visszajött neki. Szóval szerintem ha valaki egy szolgáltatást jóhiszeműen vásárol, és azzal átverik, akkor talán nem a vásárlót kéne lehülyézni.
2013. febr. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 hajni_1 válasza:
81%
Azzal kapcsolatban, hgy mennyire sznobság azért regisztrálni, mert ez elit, hát lehet hogy sznobság. Én még nem próbáltam egyik másik ilyen oldalt sem, de ismeretségi körömből hallottam egyet s mást: férfiak részéről azt hogy rengeteg 'hivatásos' hölgy próbálkozik be náluk, nők részéről pedig azt, hogy rengeteg farokmutogatós emailt kapnak amit nyilván nem kértek. Azért gondoltam, hogy mivel ezt igényes társkeresőnek hirdetik, talán ide az regisztrál, aki tényleg társat keres és nem kuncsaftot vagy szexpartnert a felesége mellé. Aki ezt személyes sértésnek veszi, mert nem érzi magát érintettnek, annak még mindig rengeteg lehetősége van máshová regisztrálni...megjegyzem ide aztán tényleg nem érdemes.
2013. febr. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 Mici_macko válasza:
37%

A szerződési feltételek elolvastam. 10 nappal a lejárat, meghosszabbodás előtt írtam meg az e-mailt, amire magyarul jött az automatikus válaszüzenet. De utána nem történt semmi. A nagy elfoglaltságukra hivatkozva. Nem volt idő ezzel foglalkozni a sok új jelölt mellett.

Szóval ész is van a sznobság mellett.:-)

2013. febr. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 tejbetészta válasza:

Sziasztok,


nálam is hasonló, nem lehet a regisztrációt törölni, és már az index is foglalkozik a kérdéssel.


Hajni_1 tudnál segíteni, akár privát email-ben is, hogy hogyan sikerül tőlük megszabadulnod,mert engem is nagyon érdekelne.


Köszi szépen.

2013. febr. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim válasza:

Átverés az egész! Az index is írt róla!


[link]


Kerüljétek el messzire! Ha pedig egy korrekt társkeresőt szeretnétek használni, akkor www.randivonal.hu

Nekem ez jött be legjobban!

2013. febr. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim válasza:
63%

Ma voltam meghosszabbítani a társközvetítői szolgáltatást abban a klubban, ahová csatlakoztam fél évvel ezelőtt. A klubvezető csajszi érdekes dolgot mesélt. Tegnap előtt jelent meg egy cikk az indexen a fórum téma címében is szereplő új társkeresőről. Erre ő, mármint a klubvezető, fogta ezt a cikket és kiküldte a klubtagoknak hírlevélben, hogy tudjunk róla és nehogy ebbe a csapdába essünk (szokott ilyet csinálni, ha van valami jó ötlete, vagy elijesztő példája, akkor ír). Ezen kívül gondolta, hogy megírja a témában nyílt fórumokra, pl. ide is, hogy lehet másképp is, nem kell feltétlenül hagynunk magunkat átverni. Megírta, hogy ők hogyan működnek, és, hogy mélyen elítéli az olyan helyeket, ahol hülyének néznek minket és nyerészkednek rajtunk, megírta, hogy mit kell fizetni és mit nem a klubban, és írt weblap címet is, amit a fórumszabályzat tilt. Így rövid időn belül törölték a bejegyzést és tiltották az oldalról, így szabályszerű.

Na, de most jön, amit nem értek. Mi a fülem baja lehetett, annak az embernek, aki jelentette? Ugyanis bele volt írva a hozzászólásba, hogy szinte minden ingyenes a klubban, a regisztrálás, a belépés, a kapcsolattartás, a társkereséssel kapcsolatos, vagy más személyes kérdéseinkre az e-mail-es tanácsadás, stb.. Fizetni kell akkor, ha részt veszünk egy rendezvényen, ezt hívják belépődíjnak, tudjátok, mint a színházba. Kétszer voltam, nagyon jól éreztem magam, megérte. És fizetni kell akkor, ha a társközvetítőbe csatlakozunk, fél évre 10 ezer ft-ot (ezt mentem ma hosszabbítani), mert elégedett vagyok. Nem tudom, ki hogy, de sajnos kipróbáltam máshol is ezt a szolgáltatás, 3 hónapra 40 000-ért nem érdekelte őket, hogy nem tudnak új jelentkezőket közvetíteni, és a leveleimre sem válaszoltak.

Vagyis lehet, hogy reklámnak minősítette a jelentgető illető, de kit károsított meg, vagy ő mit nyert rajta? Mert szerintem lehet, hogy lett volna olyan olvasó, aki felfogja, hogy miről szólt a hozzászólás, és így kap egy lehetőséget. Meg én is örültem volna, ha ezáltal is még többen jelentkeznek a kluba és így én is kaptam volna újabb lehetőségeket.

Szóval nem értem, de Hofi Géza bácsi mondta: " Papírja van, tolla van, írni tud, hát feljelent. Ez ma Magyarország, illetve Abszurdisztán. Minden ellen lehet tiltakozni"


Tisztelt Jelentemgombnyomogató Pajti!

Gratulálok! Tisztességes magyar ember vagy, de kicsit el kellene gondolkodni, hogy miért is vagy egyedül.

2013. febr. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
29%

Hát nem tudom miért van ennyi szerencsétlen, rossz indulatú ember itt, hogy mérges erre a társkeresőre.

A mai világban divat lett ócsárolni mindent és égetni.

Én előfizettem, pár napja írtam egy sms-t hogy bontom a szerződést. Visszaírtak, hogy rendben. Ügy elintézve.

Nem értem, mi a baj.

Ha elitek vagyunk elitek, ha kell magasabb rendűek.

Tegnap a hírekben volt, hogy egy focista beszabadult a bölcsész karra és alpári stílusban mondogatta nekik, hogy törölgessék a s*ggüket a diplomával. Köszönöm, én távol szeretnék maradni ezektől az állatfajtáktól itt a társkeresőn is. Ha tehetném az utcán és a boltokban még látni sem akarom őket. Ha ez felsőbbrendűség, akkor legyen.

2013. febr. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
54%

Miért lennél felsőbbrendű attól, hogy diploma van a kezedben? Attól, hogy van néhány alpári idióta, még nem kellene ilyen kijelentéseket tenned, hogy (a mondandódból szűrtem ki): az egyik faj az, akinek van diplomája, a másik pedig akinek nincs és messze elkerülendő a diplomások számára.

Ezek a diplomások (tisztelet a ritka kivételnek): a fősulit/egyetemet végigbulizzák, berúgnak a partikon, általában drogoznak is, áruba bocsátják a testüket, hogy tudják fizetni az iskolát. Ha ez felsőbbrendűség, akkor egészségedre.

2013. febr. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!