Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » ELITTÁRS - Diplomások és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ELITTÁRS - Diplomások és igényes egyedülállók társkeresője. Vélemény, tapasztalat?

Figyelt kérdés
2013. jan. 1. 19:46
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:

Szerintem sem a diploma számít, de nekem fontos a műveltség. Persze sok más dolog is.. Engem a többi társkeresőn elriaszt a sok erotikus profilkép, szerintem ezeket az embereket próbálják kiszűrni..


Mellesleg annyira nem drága, hogy ne lehetne kipróbálni és sok netes társkereső fizetős. Valamiből fenn kell tartani a szolgáltatást..

2013. ápr. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:

A legjobb az egészben, amikor a társkereső "arca" mondja, hogy "ambiciózus hölgyet keresek, amilyen én vagyok". És titokzatos mosolyt dob, mint egy elfuserált Mona Lisa. D

Tudni lehet, mi történik, ha két ambiciózus ember összekerül!!D D D

2013. júl. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
társat élőben kell keresni,bár lehet szolidabb körülmények között neten is értelmes kapcsolatokat szerezni,nem csak párkapcsolatra gondolok...de,komolyan ki annyira naív,és együgyű balfék,aki ennyire beszopja a marketingesek farkát nem tudom sajnálni azokat... :/
2013. szept. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim válasza:

Kedves érdeklődők! Fél évig voltam regisztrált tag az elittárson, vásároltam magamnak még tagságot is!

Végül a tagságom lejárta előtt töröltem magam és kértem az előfizetés megszüntetését is mert semmit nem ért az egész.

Be ne dőljetek ennek! Ha egyszer tagságot vásárolsz, onnantól folyamatosan küldik a csekket hogy "ne legyen kényelmetlen újból tagságot vásárolgatni" és ezt külön kérvénnyel lehet csak felmondani. A felmondásomra természetesen nem akartak reagálni, sőt fenyegetőznöm kellet hogy kiteregetem ezt ha nem szüntetik meg a tagságomat. Na ez az elittárs. Alapulhat ez akármilyen tudományos ökörségeken, ugyanúgy csak a pénz kell nekik, nem leszel boldogabb.

2013. nov. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 Pepyta118 válasza:
26%
Szerintem sokkal jobb, ha te találom meg az igazit, mint egy társkereső oldal. Az hogy agyonreklámozzák az nem jelenti azt, hogy az jó is.
2014. jan. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 FF01 ***** válasza:
75%

Sziasztok. Kb fél éve regisztráltam oda , én is és egyik jó barátom is. Párszor léptem be, de mivel SEMMIT nem tudsz csinálni anélkül, hogy ne fizess érte (se üzenetet írni, se megnézni valakinek a fényképét, szóval abszolút semmit), ezért hagytam is a fenébe az oldalt.. na nem is az a pár ezer forint vette el a kedvem, hanem az hogy csak paypall vagy bankszámlás fizetés lehetséges, nekem egyik sincs. Ma láttam a TV2-n reklámozták magukat,gondoltam rá nézek, beléptem és láttam hogy kaptam 6 üzenetet, de mivel nem voltam feltöltve meg se tudtam nézni.A barátom aki régebben ugyanúgy regisztrált feltöltötte magát paypallról, 6hónap 3600Ft , ő is több üzenetet kapott. Mikor már "prémium" tagok voltunk, kiderült , hogy az üzenetek amiket kaptunk nem létező üzenetek voltak (ezzel csábítják előfizetésre az embert). Kitöltöttük az adatlapot, hogy kiket keresünk stb. a rendszer abszolút átláthatatlan, nem lehet lakhelyre keresni, hiába írja be az ember hogy Budapesti legyen, ugyanúgy kidobja a Nyíregyházi embereket is. A felhasználók többsége teljesen inaktív, nagyon kevés az előfizetett felhasználó, így az egész egy kalap szart sem ér. Olvasgattam fórumokat, és többen írták, hogy ez az egész oldal egy ÁTVERÉS, PÉNZLEHÚZÁS.. Senki se fizessen elő , ne higgyétek el ezt az egészet. Aki internetes párkeresőt szeretne használni annak ajánlom a www.love.hu -t www.lovebox.hu ezek is előfizetéssel működnek, viszont van sms előfizetés, és kb 1000 forintos sms-ekről beszélünk, és itt nincs átverés.

Remélem tudtam segíteni a hozzászólásommal!

2014. jan. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:

36-os válaszoló...

6 diplomás vagy, helyesírási hibával!! XD

Asztán => Aztán

Nem igazam van? :D

2014. febr. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:

Ha valakit továbbra is lehúz anyagilag az ELITTÁRS, nyugodtan fel lehet jelenteni a fogyasztóvédelemnek, mert hiába fizetsz be szolgáltatásokért összegeket, ha semmi nem jön kapóra, és hogy a kérelem ellenére továbbra is levonják a bankszámláról a szolgáltatás díját!

Meg kell szerezni a társközvetítő címét és elérhetőségét, és nyugodtan panaszt lehet tenni a fogyasztóvédelem fele!

2014. febr. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
... fel lehet jelenteni a *fogyasztóvédelemnél!
2014. febr. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
Kire talált rá a diplomás szerelem?
2014. febr. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!