Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Érdemes még próbálkozn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Érdemes még próbálkoznom, vagy hagyjam a fenébe?

Figyelt kérdés

Egy lánnyal, akit korábbról ismerek, fb-on levelezek. (Valójában nem sokat beszéltünk korábban.) Nem találkozunk mostanában, mert ő gimis én meg már egyetemre járok.

Megszólítottam, és beszélgettünk jó ideig. Úgy látszott, érdeklődik irántam, ugyanis később rámírt, teljesen váratlanul. Nagyon meglepődtem ezen.

Párszor még chateltünk, aztán kijelentette, hogy nagyon unatkozik és olyan rossz egyedül lenni.

Elhívtam kávézni, azt mondta szívesen eljön.

Néhány nappal később ráírtam, h mikor lenne jó neki. Mondta, hogy szerdán ráér, de még megírja, hogy hánykor.

Teltek a napok, semmit sem írt. Majd szerda után néhány nappal ráírtam, h "ugyan ez most nem jött össze, de egy másik alkalommal lenne-e kedved? Mit szólsz?"


Erre nem válaszolt.

Ha megszólítom, hogy "szia, mi a helyzet" arra válaszol.


Mit kéne tennem? Hagyjam a fenébe, vagy érdemes még próbálkoznom? Miért csinálja ezt?


20 F



2013. jan. 6. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Kár volt megkérdezni, hogy mikor ér rá, ugyanis neked kellett volna megszabnod, hogy mikor fussatok össze. :)
2013. jan. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy mi történt, hogy miért nem válaszolt. Írtál-e valami rosszat stb.
2013. jan. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rájött h nemcsak barátkozni szeretnél, de nem tetszel neki.
2013. jan. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ember most hagyd a fenébe vagy később még fájdalmasabban fog érinteni a dolog.


Ha egy lány kerüli az ilyen témát ne pazarold rá az időd

2013. jan. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én ezt csinálom, ha a fiúval jó ugyan chatelni, de nem akarok vele találkozni. Lehet hogy jó pillanatában mondta, hogy összefutna veled.:)
2013. jan. 8. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!