Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyek azok a társkeresőoldala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyek azok a társkeresőoldalak amelyekre érdemes regisztrálni?

Figyelt kérdés
Olyasmi mint a love.hu csak az nem jó mert kihalt .

2013. jan. 6. 18:51
 1/10 anonim ***** válasza:

semelyikre sem. tele van aberrált emberrel.

ismerkedj személyesen (Y)

2013. jan. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
kösz,de ezzel csak annyi a baj, hogy Pesten élek és én úgy vettem észre, hogy mindenki siet valahova úgymeg nincs idő beszélgetni.
2013. jan. 6. 18:54
 3/10 A kérdező kommentje:
Amúgy első ebben igazad van
2013. jan. 6. 18:54
 4/10 anonim ***** válasza:
figyelj, az első vagyok. mégsemjobb egy faluban élni, ahol mindenki paraszt és nincs egy értelmes ember, akivel tudnál ismerkedni.
2013. jan. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
anyám is társkereső oldalakon próbált meg társat keresni, de kiderült mindegyikről 1-2 dolog, vagy aberrált volt, vagy utállatos, vagy valami olyan problem, ami miatt szakított vele
2013. jan. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értem, akkor próbálok ismerkedni máshol, de azért én megismertem ott jó embereknek látszó lényeket is :)
2013. jan. 6. 18:57
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy férfi vagy-e, vagy nő, de lehet próbálkozni forgalmasabb helyeken, vagy munkában, ha megtetszik valaki :D. Gondolom idősebb vagy, mint 18.
2013. jan. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem fiatalabb vagyok mint 18 csak olyan suliba járok amiben csaj sincs.
2013. jan. 6. 19:03
 9/10 anonim ***** válasza:
mennyi idős vagy?:D
2013. jan. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
15
2013. jan. 6. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!