Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bennetek nincs egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennetek nincs egy olyan érzést, hogy mintha mindig csak azok akarnának veletek lenni, akikért ti nem annyira vagytok oda, akik meg igazán kellenének, azok sosem jönnek össze?

Figyelt kérdés

Hogy azok, akik úgy igazán, lábremegtetően és szívfacsaróan tetszenek (nem feltétlen kinézetre gondolok, itt feltételezem, hogy valamennyire már ismered is), akik tényleg boldoggá tennének, akikre mélységesen vágysz, azokkal valahogy sosem jön össze..

Mindig azokkal lehetne valami, akik csak olyan so-so kategória. Nincs vele baj, de nem érzel felé semmi extrát.

Veletek nincs így? Vagy nem szoktátok így érezni?


2013. jan. 7. 23:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
de igen.
2013. jan. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Dehogynem folyton ezen idegesítem magam én is...
2013. jan. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én már inkább nem mondok semmit ...
2013. jan. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Jaj de igazad van. Velem is mindig ez van. Aki úgy tetszik, hogy beleremeg az összes lelkem,hangom,agyam,szivem minden,sosem jön össze, és kb belehalok annyira kell. Most is képzeld, van egy fiú, hát összeájulom magam tőle olyan jó pasi. Természetesen ő csak "hűlyít" vagyis annyi hogy jóban vagyok, levágta hogy bejön nekem és tetszik neki ez a helyzet meg kedvel de csak ennyi. Olyan helyen dolgozom ahol sok embernek tetszem, legalább 10nek. De mit érek vele ha nekem az az egy kell. Ebbe persze az is dűhítő tud lenni, hogy amikor nagyon vágyok valakire, és a többi aki nekem nem tetszik nyomul rám az ilyen olyan idegesítő. Már az is alapból gáz, ha olyanok nyomulnak, akik nem tetszenek. Én ma végigcinikuskodtam ezen a napomat, hogy ez mennyire gáz. Végül arra jutottam, hogy talán az lehet a baj ilyenkor, hogy aki tetszik nekünk, az megérzi rajtunk, hogy nagyon fontos nekünk és a tolakodó auránkat, hogy "akarjuk", ezért "menekül", akinek meg mi tetszünk azzal természetesebben, lazábban viselkedünk, mert nem akarunk tőle semmit, ezért vonzzuk az ilyen embereket jobban, mert látják hogy nem érzünk semmit irántuk és ettől úgy gondolhatják próbálkozhatnak nyugodtan...
2013. jan. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Vagy megfordítva.. Nem lehet, hogy pont azért kezdünk el ennyire akarni valakit, mert elérhetetlennek tűnik?
2013. jan. 7. 23:25
 6/13 anonim ***** válasza:
4ik vagyok, igen én is ezen gondolkodtam ma. Arra jutottam, hogy alapból vonzó az ember és az elérhetetlensége a ráadás, a bónusz. A két tényező együtt- gondolom már te is rájöttél-végzetes. Jaj ez a mai nap! :( Mindenki nyomult ma is, csak ő nem. Csodás volt.. :(
2013. jan. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem meg olyan problémám van, hogy bírok egy lányt a melóhelyen... Csípi a búrámat, meg minden én is bírom nagyon a kis csajt, folyton nyomulok is, de szerintem azt hiszi, hogy hülyéskedek vele, pedig komolyan gondolom, csak nem veszi a lapot, azt hiszi szórakozom, jó vicces fiú vagyok, meg folyton mosolyra késztet a lány, de azért már lassan egy éve fűzöm és még mindig nem érti, hogy tényleg szeretem...
2013. jan. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez mindenképpen igez szerintem is. Minél kevésbé teljesül az embernek a vágya, valahogy annál erősebb maga a vágyakozás, a sóvárgás. Tehát ha valakiről tudjuk, hogy elérhetetlen valamilyen okból kifolyólag, és főleg ha látjuk rendszeresen, meg esetleg beszélünk is az illetővel, annál kínzóbb ez az érzés. Aki meg ránk vágyik esetleg, az pedig valahogy minket nem hoz lázba. Ez az élet egyik nagy csapdája.
2013. jan. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egy kis kiigazítás: természetesen azt akartam írni, hogy "igaz".
2013. jan. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A 4-es válaszoló pontosan leírta a folyamatnak a mechanizmusát. Sajnos ez az igazság, de még hozzá kell tenni, hogy az ember nem befolyásolhatja azt, hogy a szíve, a lelke kit választ. Ha tetszik valaki, akkor az érzelmek jönnek, és elborítják az embernek a tudatát, függetlenül attól, hogy mi bejövünk-e neki, vagy sem.

Az a nagy baj, hogy az érzelmek nem kölcsönösek, és pontosan erre értettem azt az előző hsz-ban, hogy ez a dolog az életnek az egyik nagy csapdája.

2013. jan. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!