Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ha nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem vagyok itthonról kimozdulós fajta? Találhatok párt magamnak?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok. Nem voltam még egy buliban sem. Talán 13 évesen egy bulinak nem mondható, iskolai "pizsamapartin". Amikor 14-15 éves voltam, néha-néha szerettem volna elmenni. Mégsem tettem. Belegondoltam és arra jöttem rá, hogy nincs kivel menjek. Korombelieknél meg vannak ezek a kialakult baráti körök, ahol nem látnak szivesen szerintem. Nincsenek sztorijaim, nem tudok hamar feloldódni, valószinüleg nem érezné magát senki jól velem, na meg én is csak kellemetlenül. Most ott tartok, hogy egyáltalán semmi kedvem itthonról elmenni.Suliba járok, a közeli városba. Minden reggel buszozok, délután vissza. Nem beszélgetek senkivel, s ha néha mégis összejön, nagyon csekélyen adok magamból hangot, mindig kisebbségi érzetem van. Ehhez hozzátartozik a szokásos dolog is: túlsúly + az arcom sem olyan hűdenagyonszép. Emberek társaságára sem nagyon vágyom, van egy legjobb barátom, akivel mindent meg tudok beszélni. Ő sem jár ilyen helyekre. A kérdésem az lenne, hogy ez esetleg még változhat? Ha nem, akkor tudok párt találni ennek ellenére is?

Tudom, hogy a túlsúly... teszek ellene, legalábbis próbálok... de sohe nem leszek olyan vékony, amilyen az ideál...

Köszönöm a válaszokat! :)


2013. jan. 8. 14:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Talán.
2013. jan. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
járj kondizni,öltözz stílusosan, ezek mind magabiztosságot mutatnak a csajok felé, és hiába az a kis felesleg lesz normális barátnőd,mert azt látják rajtad a lányok hogy nem egy fars ember vagy :))
2013. jan. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
de ő lány ám
2013. jan. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
El felejtettem odaírni: Lány vagyok :) Bocsi.
2013. jan. 8. 14:47
 5/14 anonim ***** válasza:
"de sohe nem leszek olyan vékony" Miért nem?
2013. jan. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Kedves 3. válaszadó, köszönöm a megerősítést. LÁNY vagyok igen. Már irtam előzőleg, hogy lemaradt. :)
2013. jan. 8. 14:49
 7/14 anonim ***** válasza:
jaa azt hittem fiú XD de a lényeg hogy sportolj valamit..:D
2013. jan. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

"de sohe nem leszek olyan vékony" Miért nem?


A válaszom: Azért nem, mert a családban apukám oldaláról ilyen testalkatú minden rokonom, és én is ezt örököltem. Nem azt mondtam, hogy mindig kövér maradok, de a 160 cm-emhez, nem leszek 45-50 kg.

2013. jan. 8. 14:51
 9/14 anonim ***** válasza:
Friends with Benefits?
2013. jan. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Soha nem adnám fel a barátságunkat valami extra dologért. Utolsó: ez kizárva. De köszönöm hogy válaszoltál?
2013. jan. 9. 09:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!