Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ebből most akár arra is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből most akár arra is következtethetek, hogy mégis bejövök a csajnak, vagy ezek nem jelentenek semmit?

Figyelt kérdés

Ültem a padon, és a csaj aki tetszik meglátott, és odajött hozzám. Egyedül voltam, mégis úgy ült le, hogy leülés közben szorosan hozzám nyomta magát, vagy hogy fejezzem ezt ki... Miközben beszélgettünk, a nyakláncával babrált majdnem végig. Zavarban volt, vagy esetleg ennyire untattam? Azt tegyük hozzá, hogy a csaj tudja, hogy kedvelem, már hívtam el randira, de nem adott egyértelmű választ, közben meg a jóviszony továbbra is megmaradt. Ő is kereste a társaságom meg minden.

Próbáljam meg még1x utoljára elhívni, hátha, max. bukom a haverságát?



2013. jan. 8. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
tetszel neki mindent bele
2013. jan. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem te már feltetted ugyan ezt a kérdést egy hete kb... Az akkori válaszok nem voltak jók..?
2013. jan. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is olvastam a régebbit is.:)
2013. jan. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

De figyelj már, mér buknád a haverságát??

Eszemmegáll, milyen kreált problémáitok vannak!

Ha nem jössz be neki, maradtok haverok!

2013. jan. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!