Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek annak ellenére,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek annak ellenére, hogy nem is egy szép, számomra vonzó lány rondázott már le, a többség meg észre sem vett, létezhet itt Magyarországon olyan vonzó, szép lány, akinek én mégis helyesnek számítok, avagy a szépség valóban relatív?

Figyelt kérdés

2013. jan. 10. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
nem lehet,ebben a bunko országabn ilyet ne is keress
2013. jan. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Most megfoglak dobni egy kaktusszal.
2013. jan. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Biztos van olyan lány. Én azt ettem észre, h a nem túl helyes vagy csúnyácska pasik is a bomba csajoknál próbálkoznak, meg a bulikban is a legcsillivillibb, legkihívóbb, legpucérabb csajt nézik ki maguknak, aztán csodálkoznak, ha koppannak.


Tudod kérdező, suba subához, guba gubához.

Először magadat kell helyesen megítélned, utána már tudni fogod, kiknél leszel sikeres.


De ha dobsz egy képet privátban, segítek megítélni:)

29N

2013. jan. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

GRATULÁLUNK!!!! egy hétre elnyerted a heti gyökér címet


tanulj meg csajozni, és tanuld már meg hogy mit is jelent amikor egy csaj ilyet mond neked(és mit kell tenni)


amúgy meg ne itt sajnáltasd magad mert örökre LUSER maradsz ha nem vagy képes lépni


csőő

2013. jan. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jaj,már megint ez a sírás.Szerintem nincs az országban olyan értékelhető külsejű nő akinek te tetszhetnél.
2013. jan. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!