Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek létezik valahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik valahol olyan lány, aki vágyik a szeretettre, az összebújásokra, aki inkább érzelmes, odabújós típus és nem bánná, ha nem lenne tökéletes külsejű a pasija sem vagy ne álmodozzak ilyen lányról? Én miért nem találok ilyen lányt?

Figyelt kérdés
Nekem fontosak az érzelmek, de eddig úgy tapasztaltam, hogy akárhányszor kedztem el kimutatni az érzelmeimet, attól kezdve a lányok már nem vonzódtak úgy hozzám. Egy ideje ezért már távolságtartó vagyok a randikon is meg az ismerkedési fázisban is, de ez így nekem nem jó, én szeretnék több érzelmet, összebújást bele vinni már a randin is vagy kimondani, hogy kedvelem, szeretem stb., hogy szeretem meg magamhoz ölelgetni, de most is az a lány, akivel randizgattam párszor valahogy nem ilyen, még azt sem tudom, hogy egyáltalán bejövök-e neki, lehet csak azért akart velem randizni többször is, mert más fiú észre sem veszi már arra is gondoltam,mert tényleg nem egy szép lányról van szó külsőre, de nekem nem is ez alényeg, a szép lányokban csalódtam, bennük nem találtam még annyira sem meg, amit kerestem egy lányban. Én olyan lányt szeretnék, aki magától is örömmel bújik hozzám vagy csak puszilgat, számomra nem is fontos annyira a külső, inkább számít a jellem, nálam a külsőnél csak annyi a fontos, hogy ne legyen nagyon túlsúlyos és arcra jöjjön be a lány.
2013. jan. 11. 00:30
 1/9 anonim ***** válasza:
küldj már egy képet :D
2013. jan. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát mondd neki, hogy szereted, kedveled, meg öleld meg gyakran. Ha tetszik neki, örülj, ha nem, akkor meg hagyd a fenébe.:)
2013. jan. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem akarom letörni a szárnyaidat, úgyhogy inkább kussolok.
2013. jan. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha TÉNYLEG fontosak az érzelmek, képes lehetsz meghódítani egy lányt. Láttam én már nagyon felületes, csak a jóképűséget, jó testet értékelő lányt épp olyanba beleszeretni, aki csak az odaadását, mély érzelmeit tudta nyújtani neki!


Viszont, ha szimplán csak előnytelen a külsőd és érzelmesség alatt azt érted, hogy sajnálod magad, úgy esélytelen...

2013. jan. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Csak azért jegyeztem meg, mert sokan így vannak vele. "Csúnya vagyok = jaj de érzelmes is vagyok én!"


A kettő NEM egyenlő.

2013. jan. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"de nekem nem is ez alényeg, a szép lányokban csalódtam, bennük nem találtam még annyira sem meg, amit kerestem egy lányban"


Ez meg a másik gyanús dolog.


Csalódtál a szép lányokban -> érzelmesség -> jó lesz egy másfajta is, az úgyse hagy ott.


Bocs, ha nem így van. De ha igen, akkor azt a lány meg fogja érezni.

2013. jan. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Senki sem tökéletes (külsejű). :) Igen, létezik. De ezt te is tudod. Azonban egyet jegyezz meg, ha nyálasan, férfiatlanul vagy romantikus, inkább rajongásnak tűnik a viselkedésed, az elég elrettentő tud lenni rövid és hosszú távon is. Mindig tudd, hogy neked kell lenned az erős, férfias pasinak. Nem az érzelgős gyerekdednek.
2013. jan. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, semmi gond a rajongással, elérzékenyüléssel. Nekem pl. bejön. Nem azt írom, hogy igénylem, de inkább bejön, mint az a régi, lovagias "én vagyok az erős pasi, te a gyenge nő" dolog. Az inkább nem kell, köszi. :) Legyen erős a férfi, de ne helyettem- hanem mellettem, lehetőleg. :)
2013. jan. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia :)
2013. jan. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!