Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehetséges az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetséges az, hogy ezek ellenére sem találok olyan lányt, akinek a jellemébe, személyiségébe bele tudnék szeretni, mégis hol találhatnék vajon olyan lányt aki szerelemre lobbanta, ha létezik egyáltalán?

Figyelt kérdés
Haverokkal közös csajozás során jöttem rá,hogy én nem is vagyok olyan válogatós külső tekintetében, mint ők, pedig edddig azt hittem elég magas a mérce nálam külsőt tekintve is, de úgy látszik ez is relatív, főleg, ha haverom igényeihez mérem a sajátomat. Nekem sok olyan lány tetszik, akikre haveromék rá sem néznek vagy észre sem veszik különösebben és ezen eléggé el is csodálkoztam és elgondolkoztatott, mert azt eddig is tudtam, hogy nagyon sok lány tetszik külsőre, de egy valamiben viszont tényleg nagyon válogatós vagyok, ez pedig a jelleme, a személyisége egy lánynál. Erre sokkal finnyásabb vagyok és valahogy nem találok olyan lányt, aki elbűvölne a külsején túl, de lehet csak rossz helyen keresgéltem volna eddig?
2013. jan. 15. 00:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járunk.
2013. jan. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez a szép ebben az életben, hogy vannak problémák... Milyen szar volna, ha egyszerű volna minden nem? :D
2013. jan. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt jó volt olvasni. És nem azért, mert örülnék más kárának, hogy nem találsz számodra megfelelő lányt, hanem azért, mert jó dolog tudni, hogy van ilyen srác. Nyílván Neked sem jön be mindenki külsőre, hisz a vonzalom is meg kell legyen 2 ember között, de ha már magadnak be is vallod, sőt mi több, itt nyíltan (mégha csak névtelenül is) vállalod, hogy neked a jellem jobban számít, na ez már valami!

A kérdésedre válaszolva pedig, hogy hogyan lehetséges? Sajnos erre nem igazán van magyarázat... Talán próbáld kicsit jobban megismerni a lányokat, mert szerintem pont az olyanok jönnek be az ilyen srácoknak, akik nem "adják ki" magukat teljesen és ezáltal kicsit nehezebben is tudod őket mélyebben megismerni.

2013. jan. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pontosan milyen személyiségű, jellemű, lelkivilágú lányok tetszenének?
2013. jan. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!