Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen eséllyel indulok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen eséllyel indulok a lányoknál szerintetek? Kedves vagyok, figyelmes, nem vagyok túl nyomulós. Talán kicsit határozatlan, amit negatívumként tudok mondani. Képet küldök privátban, csak lányoknak, fiúk véleménye nem érdekel jelen esetben.25/F

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy belezúgtam egy fiatalabb csajba. Már annyira ő tölti ki a gondolataim jó részét, hogy már

nagyon zavar a dolog, és utána szeretnék járni ő mit gondol, mert minden kétértelmű amit "jelez" felém. Nem tudom eldönteni, hogy csak barátkozni szeretne, vagy tetszem neki mint fiú. Nem bírom már idegekkel. Nem is írnám ki ezt a kérdést, ha a haverlányok véleményét nem érezném elfogultnak, mert 25 évesen illene ezzel tisztában lenni, csak az van, hogy eddig nem nagyon kellett csajoznom, mivel nem olyan rég szálltam ki egy hosszú kapcsolatból, 17 voltam amikor összejöttünk, így amíg mások a legszebb csajozós éveiket taposták, addig én egy kapcsolatban "őrlődtem". Főként komoly, 20-as éveikben járó lányok ŐSZINTE! véleménye érdekel.


2013. jan. 16. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Na küldjed. :) 22N
2013. jan. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jöhet
2013. jan. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Várom! :)
2013. jan. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon helyes vagy. :)

Viszont azért, hogy meghódíts egy lányt kell az, hogy tudj beszélgetni vele, legyél magabiztos. Nem nyomulós, csak magabiztos. Ha te kicsit sem nyitsz felé, akkor nem fogja tudni, hogy mit akarsz, ő pedig nem fog kezdeményezni.

A legegyszerűbb talán az lenne ha az egyik alkalommal elhívnád randira. Nem kell ezt így kimondani, hogy randi, csak kérdezd meg, hogy este lenne e kedve meginni egy italt, vagy délután egy kávét, vagy ilyesmi.


A külsőddel tényleg nincsen semmi baj, az nem hiszem, hogy akadály lehet, ha jó a fellépésed. :)


Sok sikert!


22N

2013. jan. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szívesen mondok véleményt.:) 22L
2013. jan. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!