Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy csaj aki bejön nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj aki bejön nekem a suliban. Másik osztályba jár, a nevét nem tudom. Hogyan menjek oda hozzá és kezdjek el beszélgetni vele?

Figyelt kérdés
Lehetőleg minél több infót írjatok, mert nagyon kezdő vagyok a témában, előre is köszi a tippeket!

2013. jan. 18. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
biztos van közös ismerősötök, érdeklődj nála :)
2013. jan. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
korod azért add meg:) na elmondom a titkot....ha látod a folyoson akk probálj a szemébe nézni mikozben elkóhaladsz mellette(szemezz vele) és ha viszonozza 2-3 alkalommal akk köszönj rá hogy szia....aztán keresd meg facebook on...irj rá hogy szeretnéd megismerni mert nagyon szimpatikus számodra....stb stb...aztán beszéltek a suliban néhány szünetet és elhivod valahova...utána már megy minden simán de ha nem jönne össze...szval nem kellesz neki akk keres mást ne siránkozz sokat...de ha merészebb vagy akk nem kell a fent emlitetteket végigcsinálnod csak menj oda hozzá és mond ezt a szertenélek egismerni dumát de sztem a fent emlitett az hatásosabb:) na sok sikert---remélem egy zöld kezet megérdemel a válaszom X)
2013. jan. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Jah amit az előző mond jó, csak a facebookot szerintem simán kihagyhatod.
2013. jan. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
megéri a zöld kezet mindenképp. nagyon köszönöm mind a hármótoknak!!!!
2013. jan. 18. 21:55
 5/7 A kérdező kommentje:
jah és 15 éves srác vagyok
2013. jan. 18. 21:56
 6/7 anonim ***** válasza:

2 nap eltelt! na léptél valamit?:D

bocsi, hogy beleszólok, nem bántás komolyan. lehet, hogy a csajnak is tetszel, csak úgy gondolja, hogy kezdeményezzen a srác. és akkor te is a csodára vársz, és erről a körről lemaradtok. (mármint érted) mitől félsz? hogy visszautasít? legalább megpróbáltad! de ha meg se próbálod...........

20/L

ja de a kérdés lényegét elfelejtettem, de előttem azt már úgyis írták. de azért mondom, hogy fb vagy akár a folyosón is odamehetsz hozzá. az még jobb is :)

2013. jan. 21. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kő kóla gecci?Mikor dugunk?
2013. szept. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!