Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Húgom legjobb barátnője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Húgom legjobb barátnője tetszik. Kezdeményezzek vagy ne? (Elsősorban lányok válaszaira lennék kíváncsi)

Figyelt kérdés

Húgom egyik legjobb barátnőjéről van szó. Én kicsit zárkózott 27 éves férfi vagyok. Ő viszont 21éves mindenkivel nagyon közvetlen és folyton flörtöl minden pasival. (nála teljesen hétköznapi, hogy valakit átöleljen és/vagy puszit adjon neki) Először csak tesóm újabb barátnője volt, de most már nagyon tetszik. Jóban vagyunk. Nem is találkozunk minden nap. Amikor a pasijával szakított akkor hozzánk jött és zokogva a nyakamba ugrott és az én vállamon sírta ki magát, aztán megjött húgom és vele elment "megbeszélni". Azóta minden alkalommal átölel ha találkozunk. A másik, hogy nem vagyok az a berugós fajta, ő viszont szeret sokat inni. És azt mondta egyszer, hogy szeret látni milyen amikor én sokat iszom. Ez jelenthet bármit is?

Igazából nem tudom, hogy tetszem neki egy kicsit is vagy csak simán flörtöl mint más pasikkal. Vagy ez már egyfajta "testvéri szeretet" mivel ugye legjobb barátnőjének a bátyja vagyok. Nem szeretném elveszteni ami "köztünk" van azzal, hogy kezdeményezek és kiderüljön, hogy nem is tetszem neki.

Mit gondoltok?



2013. jan. 21. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ott a testvéred, kérd meg hogy derítse ki neked.

Ha jóban vagytok biztosan szívesen segít.

2013. jan. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért ne kezdeményezhetnél? Talán a húgod sem venné annyira zokon.
2013. jan. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Beszélgessetek sokat, ismerd meg, hogy milyen ember, és hogy összeillenétek-e. Ha nem, akkor azt úgyis látni fogod, meg azt is, hogy bejössz-e neki (flörtölj vele, legyél kicsit lazább). Ha nem tetszel neki, akkor meg úgyse fogsz próbálkozni, és megkíméled magad egy ciki helyzettől.
2013. jan. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
95%
Menj el vele valami buliba, hadd lássa milyen vagy részegen, aztán jöjj össze vele! ;)
2013. jan. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!