Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok most komolyan hányszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok most komolyan hányszor mennek oda hozzátok ilyen szöveggel?

Figyelt kérdés
Pl: Hello már jó ideje nézlek téged szimpatikusnak tűnsz szeretnék/szeretnélek megismerni... ez és ehhez hasonló szöveggel odamennek hozzátok a fiúk? És egyébként ez csak szerintem hangzik hülyén vagy nem csak szerintem? (Tegyük hozzá szerintem elég sok minden hülyeségnek hangzik , de ez pláne...)
2009. szept. 1. 18:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%

hozzám még sose jöttek oda ilyen szöveggel.

pedig örülnék.

miért ne?

jobb, mintha füttyögnek, vagy beszólnak, vagy vmi bunkó szöveg.

2009. szept. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek az elöttem válaszolóval, bár még hozzám sem jöttek oda ilyen szöveggel...bezzeg füttyögésben éshasonlókban nekem is volt részem:S
2009. szept. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
én sokkal jobban szeretem az ilyen eccerű leszólításokat, mint a mindenféle frappáns, meg rímelős versikéket, amit ő viccesnek gondol, de rohadtul nem az.
2009. szept. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
75%

első kommentesnek:

Hello már jó ideje nézlek téged szimpatikusnak tűnsz szeretnélek megismerni mert oly gyönyőrű vagy mint a felkelő nap a tengerparton.

XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XxX

17F

2009. szept. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
hozzám már párszor jöttek ilyen dumával. én szeretem, mert legalább meri vállalni,amit gondol, és nem az időt kérdezi meg pl. legyen benne annyi bátorság,hogy megmondja a véleményét, nekem nagyon szimpatikus.
2009. szept. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
76%

felkelő nap? arra célzol, hogy nagy a seggem?

:D

2009. szept. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
88%
Hozzám egyszer ugy jött egy pasi, hogy nem tudod hány óra van? Nem gondoltam h akar vmit, megmondtam neki. Erre: Mi nem találkoztunk már valahol? Nagyon gáz volt:S
2009. szept. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
67%

OmG.mi köze van a felkelő naphoz a nagy seggedhez??? loool ezt honnan vedted? 17f

biztos naon szép popód lehet:D

2009. szept. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Hozzám már jöttek oda ilyen szöveggel.Nekem nagyon tetszett,örültem neki,mert legalább őszinte volt,mást meg amúgy is mit tudott volna még mondani?Amúgy összejöttem azzal a fiúval,elkezdtünk beszélgetni,és kiderült,hogy 10percre lakunk egymástól,így félig hazakisért,tovább nem mert:)
2009. szept. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
84%
Hozzám se jöttek még oda soha ilyen szöveggel, max. odakiabáltak, fütyültek meg ilyesmi.
2009. szept. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!