Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mégis hová lejjebb adjam az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis hová lejjebb adjam az igényeimet, ha mára csúny alányok is lerondáznak és elutasítanak?

Figyelt kérdés
Most is az öngyilkosságon gondolkozom, már mindennek vége...

#halál #fájdalom #csalódás #vágyakozás #reménytlenség #szenevedés
2013. jan. 29. 23:18
 1/8 anonim ***** válasza:
oh my god, tell me why?
2013. jan. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A gyáva és gyenge emberek folyamodnak öngyilkossághoz! Mutass egy képet,lehet,hogy nem is vagy te ronda,csak nem hozod ki magadból a maximumot.
2013. jan. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ilyenek ezek a csúnya lányok,ne higyj nekik mert még hazudósak is!
2013. jan. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Majd eljön a te időd,lesz egy lány akinek tetszeni fogsz.Én is igy gondoltam hogy nem vagyok valami adonisz.(mondjuk azért bűn ronda sem)Aztán most jött egy lány aki nekem is tetszik én is neki.Csak idő kérdése."Most is az öngyilkosságon gondolkozom, már mindennek vége..." ilyenekre meg ne is gondoljál.Lazíts éld az életed pajtás :)
2013. jan. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
higgy,elírtam
2013. jan. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
27%
Ja, szerintem is azt kéne tenned. Nem vicc. Csak előbb minden vagyonodat add oda rászorulóknak, aztán valami olyan módot válassz, hogy a testedet felhasználhassa a tudomány. Elküldhetnéd nekem az egyik lábujjadat mielőtt rendesen megölöd magad. Tudnám mire használni.
2013. jan. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz ügy, én is ilyen helyzetben vagyok. De remélünk.
2013. jan. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én is sokszor gondolkoztam már ezen. Az öngyilkosság nem old meg semmit. Max. annyit, hogy a pokolban fogsz égni az idők végezetéig, vagy tovább. Különben engem is sokszor lerondáznak, de nem törődöm velük, már úgy vagyok vele, hogy lesz*rok mindent. Beszélj vissza nekik! Nálam ez bevált. :)

Ha meg a legrosszabb módszerhez folyamodsz, az öngyilkossághoz, akkor ők fognak győzni. De tényleg nem érsz vele semmit. Csak a szeretteidnek okozol fájdalmat.

2013. febr. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!