Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társkereső oldalon mit írjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldalon mit írjak az első levelemben egy lánynak, hogy kapjak rá választ is? Kérlek konkrét példákat írjatok.

Figyelt kérdés

2013. febr. 1. 10:54
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
79%

Talán nem fog tetszeni amit mondok, de ez a valóság.

A leveled tartalma másodlagos szempont a lányoknak.

Ha a képed alapján tetszel nekik, csak akkor lesz releváns a levél tartalma.

Ha nem tetszel nekik, akkor nincs az a szöveg, ami meghatná őket. Ne feledd, hogy bőven válogathatnak a lányok.

A bensőd megismerése számukra nem buli, mert lássuk be, hogy felszínesek.

Tehát nem a szöveg a lényeg, hanem az első benyomás. Minden más csak ezután jön. Vagy nem jön.

2013. febr. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
"Gratulálunk, ön nyert! Nyereményének átvétele ügyében vegye fel a kapcsolatot ügyintézőnkkel ...(és ide beírod neved, elérhetőséged)"
2013. febr. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Nincs az a poén ami segít, ha a kép nem stimmel.

Egyesek egyedinek gondolják, ha azt írják "én nem akarok sablonlevelet írni, ezért ...." Nos, az ilyen különcködős duma sem új. De nem muszáj elhinni. Lehet próbálkozni 100 féle levéllel, hajrá.

Kérdező, 1 dolgot próbálj ki: ugyanolyan szövegű küldj el egy csajnak pár nap eltéréssel, két accountból. Az egyik képen te legyél. a másik képen egy nagyon jó pasi. Meglátod, melyik kap majd választ.

2013. febr. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
65%
Egyetértek az előttem szólókkal. Teljesen mindegy, h mit írsz, a képeid alapján döntik el, h válaszolnak v sem. Egy jóképű srácnak a sablonlevelekre is válaszolnak, a csúnyák leveleit pedig el se olvassák.
2013. febr. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy gonoszságból nem válaszolnak. Nemrég volt itt egy kérdés, amiben egy csaj arra panaszkodott, hogy kap naponta 50 levelet, de ingyenesen csak egyet írhat naponta.
2013. febr. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

Nekem más a tapasztalatom, de ehhez az is kell, hogy csak olyan lányokra mozduljak rá, akiknek a bemutatkozóján az értelem jelei csillannak fel. Én is mindig kitöltöttem az adatlapomat, képes vagyok tőmondatoknál összetettebben fogalmazni, és olyanokat kerestem, akik ezt értékelték. A mostani barátnőmet is online ismertem meg.


Az első levelem mindig rövid volt, tartalmazott kérdést és reflektált a lány adatlapjára. Nehéz példát mondani, mert a túl általános szöveg nem jó. Például ha a lány azt írja, hogy mondjuk ejtőernyőzik, akkor kérdezz rá erre, pl:


Kedves XY!


Jártam az adatlapodon, nagyon megfogott a szemed/mosolyod/amit írtál magadról.

Én is mindig szerettem volna ejtőernyőzni, kérlek mesélj róla, hogy milyen.


(Elköszönés. blabla…)

2013. febr. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Utolsó, ha csúnya lennél, el se olvasta volna, ez 100%.
2013. febr. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Mikor párt kerestem én olyannak örülte, ha magáról ír, milyen természet, miket szeret csinálni, az már jó szűrő.
2013. febr. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Nem vagyok kiemelkedő szépség, bár az arcomat szépnek mondják. Nem vagyok gyúrós, figyel némi pocak is, de jó a szövegem. És persze sosem a melltartós pucsítós fényképpel nyomuló csajokra mentem...
2013. febr. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

Szimpátia dönt.


ha nem vagy szimpatikus a profilképed alapján, akkor olvasatlanul megy a kukába a levél.


Én kipróbáltam. Kép nélküli adatlapról elküldtem 100 levelet amiben csak annyi volt hogy "abarakadabra csiribá" 0 válasz jött.


2 hét után kerestem egy képet a neten egy kidolgozott pasi felsőtestéről, arc nélkül. Újra 100 levél ugyanazzal a szöveggel. és 30 an válaszoltak is rá.


tanulságot következtesse ki mindenki magától.

2013. febr. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!