Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen lehetetlen küldeté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen lehetetlen küldetés egy nem magas egy nem kigyúrt és nem is túl jóképű fiúnak becsajoznia manapság?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom már idegesítem csak ezzel az egésszel magam. Ha élőben próbálkozom be csajoknál akkor többnyire azt kamuzzák, hogy van pasijuk vagy bunkóznak, flegmáznak, peidg tök illedelmesen szoktam közelíteni, nem a jó a csöcsd kő kóla? stílusban. Aztán ezt megelégelve, gondoltam majd neten könnyebb dolgom lesz. Erre fel facebook-on is folyton bunkó, beképzelt, hisztis csajokat fogok csak ki vagy bűnrondákat, akik iszonyat buták, amellett, hogy rondák. Aztán nézek a városban, hogy milyen jó csajok járnak srácokkal kézen fogva és nem értem, ők hol és hogyan tudtam ilyen rendes, aranyos barátnőt szerezni, én miért mindig a selejteke fogom ki a csajokban. BEzzeg, ha lány lennék, már lehetett volna 100 dugásban is részem egy nap alatt, én mondom nincs igazság.

Arról már nem is merek álmodozni, hogy véletlen még lelkitársat is találok, már a szexkapcsolattal is megelegédenk ilyen lányokat látva, nem is bírnám elviselni egyiket sem jellemre hosszabb távon. Katasztrófa, vagy lehet azok a rendesnek tűnő lányok is ilyen kis utálatosak valójában?

Nehéz elképzelni, de lehet csak a pasijuknak teszik aa szépet, közben meg ki tudja milyenek a háta mögött.. Na mindegy, belefáradtam és ezek után megértem, h avalaki inkább prostizni megy, mostanság már én is ezen gondolkozom, mert amilyen lányokat kifogtam, azok nem érnek sokat.


2013. febr. 5. 17:39
 1/10 anonim ***** válasza:
A pártalálás sosem volt könnyű művelet.
2013. febr. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

mert te észreveszed a duci, vagy pattanásos arcú, vagy fogszabályzós, csendes lányokat?

az ilyen kérdésekre mindig ezt írom: keresgélj a saját köreidben!

2013. febr. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát a kigyúrtak is panaszkodnak, sőt a magas kigyúrtak is.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__38..


Ők meg pont a "gizdákra", általában. Pl. kondis haverjaim is. Sőt, az alacsony gizdákra, hétvégén éppen azokat a párokat szidták, ahol a pasi nem 180 fölötti, hanem egy kis 170 körüli "b.zis", 60 kilós gizda.

2013. febr. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 ASOT ***** válasza:

Ne add fel mert akkor ide jutsz:

[link]

2013. febr. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Járok sportolni, konditerem, hetente többször. Úgyhogy első kézből, megnyugodhatsz, ott a te fajtád van feketelistán. :)
2013. febr. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Különben, bocs.


"Erre fel facebook-on is folyton bunkó, beképzelt, hisztis csajokat fogok csak ki vagy bűnrondákat, akik iszonyat buták, amellett, hogy rondák."


Szóval, felületes vagy. Ha rondának tartod magad, miért akarsz szép lányt? Talán a szép lányok is így gondolkoznak. (Mint te)- ők se akarnak "bűnronda" fiút, aki még belül is gáz.


A másik, folyton bunkó csajokat találsz? Talán mert utánuk futsz. :) Ők vonzanak. A jókislányokat nem veszed észre.


A harmadik dolog: te honnan tudod egyetlen ránézésből, az utcán látva, hogy azoknak a fiúknak a barátnője KEDVES? Nem mindenki ugyanolyan a nap 24 órájában, talán máskor meg flegma az a csaj.

Míg fordítva is igaz, ha megkedvelne egy "flegma" csaj, veled talán kedves lenne.

2013. febr. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nézd, én 23/F vagyok, eddig sose volt még barátnőm (szűz is vagyok) és mivel eleve nem vagyok egy társasági emberke, de barátnő az kell nekem, ezért regisztráltam egy társkeresőre, ahol is !nekem írtak levelet (többen is) A 2. csaj akit közelebbről megismertem, hát most úgy néz ki hogy együtt vagyunk, legutóbb megcsókolt. És ő végképp aranyos, rendes, bár nagydumás:)

Én pontosan tudom, hogy nem vagyok egy csajozós típus, de nem is akarok az lenni, egyszerűen önmagamat adom és kész.

Aki meg prostizni megy ahelyett, hogy barátnőt szerezzen, az gyenge és jellemtelen ember, és az egérutat választja ahelyett hogy fair módon lefutná a versenyt. Szerintem ne csatlakozz hozzájuk, hanem add önmagad és szerintem ismerkedj közös hobbi alapján, csak ennyit tudok mondani.

2013. febr. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Erre fel facebook-on is folyton bunkó, beképzelt, hisztis csajokat fogok csak ki vagy bűnrondákat, akik iszonyat buták, amellett, hogy rondák"


Látod egyetértek. A bűnronda csaj is jó lenne, ha nem lenne a legtöbbjük rosszindulatú és buta. (tisztelet a kivételnek, titeket imádnálak :) )

Én már felhagytam pár ismerőssel együtt a csajozással. Jelentem,

vállalkozók(20körül), élsportolók, izmosak stb. de egyszerűen nem találtam/találtunk párt. És miért? Mert egyikünk sem a lányok külsejét nézi, hanem a belsőt.

A szép lányok beképzeltek, a kevésbé szépek meg ugyanolyanok akarnak lenni, mint a divathercegnők.


Szóval ne parázz, nálad elvileg több lehetőségem lenne mégis inkább egyedül vagyok. És nem vagyok boldog.

2013. febr. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jó, hogy említed! :)


"A szép lányok beképzeltek, a kevésbé szépek meg ugyanolyanok akarnak lenni, mint a divathercegnők."


Egyszer összejöttem egy sráccal, nekem bizisten tetszett, ő elégedetlen volt saját magával. Tehát, előnytelennek tartotta az egész lényét. Én egy kedves, szerény fiúnak láttam, aki hálás lesz, értékel (persze mindezt kölcsönösen!) és boldogok leszünk. De nem... ő a nagy csajozós casanovákra akart hasonlítani! Nem normál kapcsolatot egy lánnyal, hanem egyfolytában irigykedett azokra, akik "egy héten nem is tudom hány csajt megfektetnek". Azt hiszem, a sok kudarc, kisebbrendűségi érzés ilyen torz kompenzáláshoz vezetett nála.


A csúnya lányoknál is lehet ez a helyzet, nő létemre írom. Csúnya létükre még beképzeltebbek, lekezelőbbek, igényesebbek (vagy ha nem csúnya, a fenti fiúhoz képest valami önértékelési zavara van). A szép lány meg lehet ez utóbbi. Szép bár, de nem a szépség, épp a kishitűség miatt "bunkó". Végül is, a csúcsmodell lányok többsége is állandó testképzavarban, stb. szenved.

2013. febr. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*fenti fiúhoz hasonlóan
2013. febr. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!