Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valentin nap lesz, és egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentin nap lesz, és egyedül töltöm. Viszont van egy srác aki tetszik. Elmondjam neki, vagy sem? És ha igen akkor hogy?

Figyelt kérdés
Semmi ötletem nincs. jó barátok vagyunk (sajnos csak ennyi) de én többet szeretnék. Szokott nálunk olyan lenni a suliban, hogy az aulában van egy doboz amibe be lehet dobni valentin napi cetlit, levelet, akármit, és ha látható helyen van rajta egy név akkor átadnák. Esetleg ott írjak neki? De mit? Nem vagyok valami magabiztos, ugyanúgy szoktam vele beszélgetni, de ha eszembejut hogy na akkor most térjek a témára akkor nincs merszem. :( félek hogy nemet mond és befuccsolt a barátságunk. Most fogunk ballagni, év végéig el akarom neki mondani hogy mit érzek, vagy a legutolsó pillanatban, vagy most. De ha most mondom és nemet mond ekkor egész évben ciki lesz, hogyha meg év végén és mégis igen akkor meg elszúrtam több hónapot is :(( Mit csináljak? írjak neki levelet valentin napkor? És a nevemet is írjam oda? Vagy valamit ami rám utal? (szoktunk levelezni) ?????

2013. febr. 6. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, légyszi írj nekem egy levelet. :)
2013. febr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
neked?? :D nem hinném hogy te vagy az a srác akire gondolok.
2013. febr. 6. 18:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Írj neki,jobb előbb-mint utóbb. Nem kell év végéig bizonytalanságban élned. Ha pedig nem akar többet barátságnál, akkor pedig fölöslegesen áltatnád magad, így előbb túljutsz rajta :) Hajrá!
2013. febr. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi :) jöhetnek még vélemények, és ötletek, hogy miket írjak neki. A nevem rajta legyen a lapon???? vagy csak amiről eszébe jutok??
2013. febr. 6. 19:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem akár inkognitóban is írhatod!
2013. febr. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem írjál neki olyasmit amiből rájöhet, hogy TE vagy az. Utalhatnál rá, hogy hogy nézel ki, hányadikos vagy, hol szoktatok találkozni. És írhatnád neki, hogy lehetne-e köztetek valami? és ha igen, akkor válaszoljon neked valamit, ha meg nem akkor, sajnálod hogy zavartad. Egy e-mail címet is írhatsz alá, név helyett. Nekem ez jutott eszembe..
2013. febr. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
te jót ég :D nem fogod el hinni, de én is ugyan így vagyok :) most fogok ballagni, és félek hogy ha nem mondom el neki most, akkor elveszítem.. én úgy vettem észre, hogy én is tetszek neki, mert elég sokat beszélünk és utalt is rá, de hülye voltam AKKOR és nem vettem észre. és ha most nem teszek valamit, lehet, hogy örökre elveszítem :(( de nincs merszem bevallani neki.. bocsi, hogy itt terhellek a gondommal úgy, hogy nem is adtam értelmes választ, de muszáj volt :| ha van kedved, írd meg privibe hogy hogy alakult a valentin nap :) sok sikert!
2013. febr. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!