Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ismertetek már meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ismertetek már meg buli közben fiút, akivel később is lett valami? (kort lécci, meg a sztorit)

Figyelt kérdés
2013. febr. 8. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy buliban ismertem meg a volt vőlegényemet,akivel csaknem hat évig együtt voltam.Egy barátnőm haverja volt,ő általa ismertem meg.Akkor még csak szemeztem Vele,nem történt semmi.A buli után viszont a barátnőm küldött Neki smst,hogy összehozzon minket.Sikerrel járt. 26/N
2013. febr. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, többször is. Bulin smároltunk és utána elkérték a számom és találkoztunk. Néhány nem volt annyira szimpatikus első találkozás után, és nem lett belőle több, de volt olyan, akivel össze is jöttem. Lehet bulihelyen is ismerkedni, nekem legalábbis sikerült.
2013. febr. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok: 19/L, de 15 éves korom óta járok bulizni.
2013. febr. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az első barátom egy diszkóban ismertem meg. Messziről kiszúrtam, nagyon megtetszett, ezért a közelében kezdtem táncolni a barátnőimmel, míg a srác észre nem vett. Utána együtt táncoltunk, aztán sétáltunk, beszélgettünk, csókolóztunk :) Másnap megkeresett Myvipen (régi szép idők :D), aztán számot cseréltünk,és ezt 3 hónapos járás követte :)

Volt persze olyan ismerkedés is, amiből nem lett semmi. De egy fősulis kocsmatúrán is találkoztam már nagyon jófej és helyes sráccal, akivel utána többször találkoztam.

Nem esélytelen, szerencse kell hozzá :)

2013. febr. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, többször is, fel sem tudnám sorolni, haverságtól barátságon át a szerelemig, minden lett már. 37 éves vagyok.
2013. febr. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!