Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A pasik miért csak a szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért csak a szép átlagon felüli lányokat veszik észre?

Figyelt kérdés

Egy nem olyan szép átlagosabb lányként már úgy érzem esélyem sincs a pasiknál. Pedig nincsenek nagy igényeim külsőre, max belsőre. De még így se találok senkit. Itt is sokat olvasom, hogy egy két pasi panaszkodik, hogy a szép lányoknak nem kellenek. Hát lehet nem csak őket kéne nézni.

22/N



2013. febr. 9. 17:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Mert a pasiknál 90%-ot számít a külső. Van akinek arcra, van akinek testre ennyi de az érték nem változik!
2013. febr. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
43%
ezt kikérem magamnak
2013. febr. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Igazából sok minden múlik a kisugárzáson. Én már észrevettem. Ha egész nap szomorú vagyok, szorongok, nincs jó kedvem, akkor egy pasi sem vesz észre. Viszont mostanában nem volt okom a szomorúságra, vidám voltam, és hááát, igen észrevettek (nem is egy!), szemeztünk, meg mosolyogtunk egymásra.

Mosolyogj, sugározz belülről pozitív energiát, és biztos sikerülni fog! :)

2013. febr. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
azért mert azokat szeretik dugni
2013. febr. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nem küldök senkinek képet, főleg azoknak nem akik még egy rendes mondatot se tudnak összehozni csak annyit ír, hogy "kapok képet?".....


Pedig sokat mosolygok, kevesen tudják, hogy belül néha magányosnak érzem magam. Most, hogy a két legjobb barátnőmnek is lett kapcsolata, még erősebben érzem ezt.

2013. febr. 9. 17:25
 6/14 anonim ***** válasza:
Kérdés hogy tényleg átlagos vagy-e vagy csak annak gondolod magad... Az átlagosabb lányokat is észre szokták venni, és általában kérőkből sincs hiány ^^
2013. febr. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát normális testalkatom van, csak az arcom nem az a tipikus mai fiatal, meg nincsenek olyan jó cuccaim mint a legtöbb lánynak. Nem hiszem hogy olyan csúnya lennék, de vannak azok a tipikus tucat külsejű lányok akik ráadásul divatos és kihívó ruhában járkálnak. Minden pasi őket nézi meg. Egyetemen is ezekből van több.
2013. febr. 9. 17:30
 8/14 anonim ***** válasza:

"hogy belül néha magányosnak érzem magam. Most, hogy a két legjobb barátnőmnek is lett kapcsolata, még erősebben érzem ezt."


de nem szabad :) az meglátszik, és nagyon nem vonzó :\

2013. febr. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Erre csak egy kérdéssel tudok válaszolni. A nők miért csak az átlagon felül jóképű pasikat veszik észre?

Remélem érzed, hogy egyik kérdésben lévő általánosítás sem felel meg teljesen a valóságnak.

2013. febr. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem igaz! Az én barátnőm teljesen átlagos, de nagyon szeretem!!!!!

A belső tulajdonság, a szokások, a modor, és sokminden ami kivülről nem látható, az számít a kapcsolatban!!

Próbálkozz és lesz6 siker!

F.

2013. febr. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!