Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen volt az első csókotok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első csókotok, mikor volt, mi előzte meg közvetlen a csókot? Nemet és kort irjatok!

Figyelt kérdés
2013. febr. 10. 08:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Rossz. Voltam vagy 16 éves, hazakísért és a kapu előtt történt. Még nem voltunk együtt és én nem is akartam semmit a pasitól, egy arca puszit akartam adni, de aztán meg ő megcsókolt. Sokkén ért kb :D

20/L

2013. febr. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22 voltam. Ment el a srác, aki nagyon be volt szállva nekem. Nekem is tetszett, de próbáltam lerázni. Aztán mondták a többiek, hogy most tényleg elmegy a bárból. Utánafutottam, szóltam neki ahogy ment el a barátjával, utolértem és megcsókolt. Nem volt jó. Dohányzott egyébként is és fogalma se volt, hogy nem csókolóztam még és egyből mondta, hogy felnőttek vagyunk és mehetnénk az ágyba. Nem gondoltam, mert kb. fél éve hajtott rám. Úgyhogy így kezdődött és egyből vége is lett. :DDDD Mára már csak poénnak veszem és sose tudta meg ezt, hogy nekem az volt az első.
2013. febr. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
jöhetnek a pozitiv élmények is,nem haragszok meg :D
2013. febr. 10. 09:03
 4/12 anonim ***** válasza:

Nagy kerülgetés után 16 évesen lekaptam a lányt. Egy külső helyszínen voltunk, már esteledett. Korábban repültek a jelek ide-oda, jó darabig ment ezeknek a dekódolása. :D


Jó volt az első, bár a hölggyel már nem tartom a kapcsolatot.

2013. febr. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
16 évesen csókolóztam először. Érdekes volt, nekem semmi tapasztalatom nem volt előtte, neki volt egy kicsi. Aztán belejöttem :D Másfél évig voltunk együtt, nemrég szakítottunk.
2013. febr. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

14 éves voltam, a srác már fél éve tetszett, amikor végre elhívott randizni, hideg téli este volt, fáztam magához húzott és megcsókolt. Olyan tipikus filmekbe illő jelenetnek éreztem. Jó volt. :)

16/L

2013. febr. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Azt hiszem 15 voltam, és egy koncert előtt volt az egyik gitárossal. :D

Nem volt se pozitív, se negatív, igazából abszolút semleges emlék.

21L

2013. febr. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Uh irigyellek előttem lévő :P Ha az én kedvenc bandám gitárosa röppenne rám, asszem ott helyben meghalnék a boldogságától, hiába lehetnék a lánya is kb xD


Kérdésre válaszolva: 16 voltam, házibuliban történt egy nagggyon hideg kamrában, majdnem megfagytam!! XD De a csók az nagyon jó volt, életem legjobbja eddig :D

2013. febr. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egy próba után történt meg..:d félre hívott, és...:) Egyébként nagyon tetszett, de nem jártunk egymással se elött, se után.
2013. febr. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

14 voltam Ő 16, 2 panelház közötti átjáróban, megragadta az alkaromat magához húzott majd hezitálás nélkül lekapott de olyan hévvel, hogy a fejem koppant a ház oldalán. Hogy közvetlenül mi előzte meg? Csak egy kérdés: "Smároltál már valaha?". Utána több mint fél órán keresztül zsibbasztottuk a szánkat közbe tanított, hogy legyek erőteljesebb, rámenősebb, és a kezeimet ne csak egy helyen "pihentessem" . Hihetetlen egy lány volt, és remek munkát végzett ;)


25/F

2013. febr. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!