Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a lányok rögtön lekoptatnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lányok rögtön lekoptatnak vagy lerondáznak, akkor mégis hogyan legyen barátnőm? Ezek után mondja nekem valaki, hogy nem a külső számít!

Figyelt kérdés
Én tényleg próbálkozom mindenhogyan, de a lányok 90%-a élből elutasítja az ismerkedést a külsőm miatt. Hiába a kedvesség, az illedelmesség, ezek ma már semmit sem számítannak úgy tapasztalom, szinte az a nyerő, aki bunkózik, piszkálja, lenézni a lányokat vagy verekszik.
2013. febr. 10. 15:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Azt mondtad a 90%-a. Akkor még mindig ott a maradék 10.
2013. febr. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Valóban ronda vagy, vagy esetleg a hajaddal a ruháiddal a pattanásokkal az idióta bajusszal van a gond?
2013. febr. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem állítjuk az ellenkezőjét! Ha csúnya vagy egyedül maradsz! Neked ez jutott !
2013. febr. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el, főleg ne az előttem szóló bunkó válaszolók miatt.xD Gondolkozz el, hogy vajon a lányok mit tarthatnak rajtad rondának. Gondold végig, hogy esetleg néhány apróbb változtatással nem tudnál-e javítani a saját helyzeteden. Néha egy kicsi módosítás is fel tudja dobni a dolgokat. Így van, a külső nagyon is számít, ha spontán ismerkedni akarsz. Sajnos. De nem reménytelen a helyzeted, csak ne félj cselekedni (közben az egészségedre mindenképp vigyázz).
2013. febr. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A lányoknak valóban csak a külső számít. Azon próbálj változtatni, ha tudsz! Ha nem, akkor max abban reménykedhetsz, h gazdag leszel.
2013. febr. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Tudjátok mi az érdekes?

Én a csúnya lányoknak is adok esélyt, erre fel még ők is lerondáznak meg a jobb pasikra buknak.

2013. febr. 10. 15:51
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez így van, csúnya pasi a csúnya lányoknak se kell.
2013. febr. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem úgy kéne indítani, hogy rögtön fel akarod szedni őket. Ha nem ismer, nyilván a külsőd alapján fog megítélni, hiszen mást nem tud rólad.
2013. febr. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem azért rondáznak le, mert pl. az orrod 3 centivel lejjebb van, mint kéne vagy nem egyforma a két szemed stb.


Rondának azt tartják, akin látszik, hogy valami belül nincs rendben vele, nincs kibékülve önmagával. Ugyanazt az embert levegőnek nézhetik vagy éppen rámászhatnak a csajok, attól függően, hogy az illető milyen lelkiállapotban van, milyen érzelmeket sugároz a külvilág felé. Tudom, mert ezt sokszor megtapasztaltam.


A kedvesség meg nem rossz dolog, csak a férfiak többsége ezt kényszerből csinálja, nem őszintén. A verekedős bunkó legalább felvállalja önmagát, és leszarja mások véleményét, nem a megfelelési kényszer mozgatja minden cselekedetét.

2013. febr. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Az a 10% ott van. Úgy tűnik magaddal sem vagy kibékülve. Tegyél meg mindent annak érdekében ,hogy úgy nezz ki ,ahogy szeretnél. A lányok nem szeretik ,ha egy fiú nincs kibékülve magával:) Ha kihozod magadból a legtöbbet, akkor menni fog.Es ne keress barátnőt , majd jön.(de ha jön, akkor harcolj érte)
2013. febr. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!