Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minden szép, vonzó lány csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden szép, vonzó lány csak helyes pasival akar járni? Egy átlagos külsejű, alacsony fiú ne is reménykedjen a boldogságban, neki sosem lehet olyan párja, akihez tud testileg is vonzódni legalább?

Figyelt kérdés
2013. febr. 10. 20:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Gyere megengedem,hogy sírj a vállamon.Utána férfit faragunk belőled.
2013. febr. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Mondd csak, te miért nem jársz bányarémekkel?! Hm? Ők már ne is reménykedjenek a boldogságban, nekik sosem lehet olyan párjuk, akikhez tudnának testileg is vonzódni legalább?
2013. febr. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%
Hát ha ilyen "pozitívan" állsz a dolgokhoz...
2013. febr. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Egyik átlag alatti kinézetű haverom most szedett össze egy bombanőt szóval reménykedhetni reménykedhetsz, de tenni is kell érte valamit nem sírni mint egy csecsemő
2013. febr. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Minden pasi csak szép, helyes csajjal akar járni? Egy átlagos külsejű lány ne is reménykedjen a boldogságra, neki soha nem lehet olyan párja akihez tud testileg is vonzódni legalább?
2013. febr. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én olyan ronda vagyok, hogy az oroszlán sírva enne meg! :D


F25

2013. febr. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2válaszoló elfelejtette hozzá irni hogy egy baltával
2013. febr. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A lányok is olyat akarnak, akihez vonzódnak testileg. Nem értem neked, aki szép, vonzó lányt akar, mi a furcsa abban, ha a lányok általában hozzád hasonlóan viszonyulnak a másik nemhez?
2013. febr. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem meg húzd ki a bugyit a seggedből, de komolyan.


Linkelj már egy képet egy Neked megfelelő csajról kérlek

2013. febr. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Te is csak szép lánnyal akarsz járni.Szóval mielőtt elkezdesz rinyálni,előtte nézz körül a saját házad táján!
2013. febr. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!