Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha már nem bírom továbbb, hogy mindenki lerondáz, kigúnyol, megaláz és egy lány sem akart még sosem velem jráni, senki sem szeretett? Egy csúnya fiút tényleg nem lehet szeretni?

Figyelt kérdés
Én tudnék szeretni, de engem egy lány sem tud a külsőm miatt és már nagyon fáj, az öngyilkosságon is gondolkoztam, mert ez így nem élet. Értem én, hogy mindenki jó pasit akar, de én sem akaro szép barátnőt, nem ez a lényeg, hanem a szeretet, a jellem, személyiség.
2013. febr. 10. 22:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
37%
Keress egy veled egy szintű ronda, kövér csajt?
2013. febr. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
küldj egy képet priviben :)
2013. febr. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Először is védd meg magad. Próbálj frappánsan vissza szólni. És én biztos vagyok benne hogy nem vagy csùnya. És soha ne változz meg más kedvéért. Az öngyilkosság meg baromság, légy erős. És sok szerencsét kívánok neked. Ja és légy vidám, nincs annál idegesítőbb milor az ellenségeid beszólnak neked és te gùnyosan vissza mosolyogsz. :D
2013. febr. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
nekem is küldj egy képet privibe
2013. febr. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
44%

Én is nagyon ronda vagyok,de hát ez van,így kell élni :(

Majd megszokod!

2013. febr. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Lehet, hogy nem a legszebb külsővel áldott meg az Isten, de attól még nagyon értékes ember vagy, ha a belső a fontos és jó ember vagy :) Nem hinném, hogy ronda lennél, szerintem csak olyan lányoknál rpóbálkoztál akiknek hatalmasak az elvrásai amiatt, mert feélnek, hogy esetleg ha összejönnél velük, azon gondolkoznának, hogy csökkentené e a menőségüket.

Az én barátom se volt a legszebb, és? Szerintem találsz majd olyan lányt aki szép is (nem kell rögtön lecsökkenteni az elvárásaidat, hogy pld ha nincs ló jó a szamár is alapon) igenis Te is megérdemled a jót! :) Lesz majd lány, ne fél. Ha nem most, majd később. Sok ember van, akinek később jött el az első szerelem. Addig foglalkozz mással, suli, karrierépítés. Magadat tökéletesítsd. Tudásodat fejleszd (amit senki nem vesz el tőled). Ne add fel a reményt! :) Különben nem vagy ronda szerintem, bár nem láttam képet, de ennek ellenére igy gondolom. Ha tán túlsújos vagy, kezd el dolgozni magadon, uj frizurát, borotválkozz meg vagy épp növessz szakálat, ami nagyon férfia is tud lenni ha ápolt. Ruháidat cseréld le, amiben jól nézel ki, de mégis önmagadat nem tagadod meg vele.. Hajrá :)

18l

2013. febr. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
ja és igazuk van, ne hagyd hogy kiröhögjenek, valamit szólj vissza :D csak ne lássák, hogy a szivedre vetted a beszólásukat! :)
2013. febr. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Ha ongyilkos lennél az miatt, hogy ennek véget vess, akkor sokkal kisebb dolgokat is meg tudsz tenni mint az ongyilkosság pl. gyúrd ki magad, tegyél fel fogszabályzót, járj kozmetikushoz, változtass a ruhatáradon. VáLTOZTASS A HOZZááLLáSODON! Mi az, hogy egy csaj se szeret? Te dontsd el mi legyen! Kituntetés legyen nekik, hogy veled járhatnak! Minden férfi aki szebb az ordognél az szép!
2013. febr. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Az hogy ronda, relatív! Másfelől meg ha azt látja rajtad egy lány hogy tutyi-mutyi vagy, aki még magát sem tudja megvédeni, mégis hogy akarhatnál te akármilyen barátnőt is?
2013. febr. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség!

Te NEM vagy ronda,mindenkinek más a szép.

Nézd meg csak a tévében azokat az embereket,akiknek fél fején tumor van,vagy az egész tesét hólyagok fedik...még azoknak is van társuk!Sőt,láttam olyat,hogy 200 kilós nőnek normál alkatú férje volt,és a férfi aztmondta,egy álomnővel él együtt.

Egyszerűen csak rossz emberekkel vagy körülvéve.Ne halgass rájuk,mert csak őket erősíted meg.

Majd még lesznek olyanok,akiknek tetszel ne félj:)

Amúgy 13-16 éves vagy??(mert abban a korban nagyon szemetek tudnak lenni a fiatalok)

2013. febr. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!