Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a lányok külső alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lányok külső alapján utasítanak el és még ismerkedni sem akarnak többnyire velem, akkor nekem miért nincs jogom számomra vonzó lányoknál kezdeményeznem? Miért erőlteti mindenki a számomra csúnya lányokat?

Figyelt kérdés

Tetszettem mrá egy kevés lánynak, meg néha megnéznem a szép lányok is, de többnyire észre sem vesznek alányok vagy egy kevés, aki nagyon el van szállva még le is rondáz, persze ezek szép lányok, de volt már, hogy ronda lány rondázott le, de ez ritkább.

Szóval tetszettem már lányoknak, pedig ronda vagyok és nem értem, hogy akkor nekem miért nem szabad számomra vonzó lányoknál próbálkoznom, miért mondják itt is, hogy elégedjek meg egy ronda lánnyal ronda fiúként. Még azt sem tudom már, hogy tényleg olyan ronda vagyok-e mint eddig gondoltam, mert néha tényleg olyan jó csajokkal szemezek, hogy elbizanytalanodom. Persze lehet csak azért néztek úgy, mert még nem láttak ilye rondát, de én tuti nem bámulnék valakit végig, aki nem jön be nekem és keresném a szemkontatkust vele...


2013. febr. 11. 11:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ez egy szomorú dolog. Sajnállak remélem egyszer szép életed lesz.
2013. febr. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%
Amelyik lány azt mondja neked, hogy ronda vagy és ezért ronda lánnyal legyél, egész egyszerűen köpd pofán és küld el a halál f*szára. Tudod az ilyen és ehhez hasonló nagyképű p*csák miatt van annyi önbizalom hiányos férfi...
2013. febr. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ki mondta , hogy nincs jogod vonzó lányokkal kezdeményezni ?

Csak , mint írtad , hogy nem vagy egy adonisz így hát ne nagyon számíts arra , hogy az öledbe fognak potyogni a lányok.

2013. febr. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
16%
Mert a lányok szerint csak nekik van joguk külső alapján válogatni, nekünk nincs. Amúgy ha ronda vagy, akkor a ronda lányoknál is hiába próbálkoznál, tehát mindegy is.
2013. febr. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szerintem, meg ha kicsit depis is, de alapjaba veve jo a gondolkodasod!


Ha nem felsz a visszautasitastol, ne adj lejjebb. Persze kisebb az esely, de elobb-utobb osszejon!!! Vannak olyan gyonyoru lanyok is, akiknek nem szamit annyira a kulso!


Pl.: a baratnom :)


Szoval hajra! Ne add fel! Meg fogod talalni azt a bizonyos lanyt, aki szamodra nem a 2. kategorias, hanem a TOP!

2013. febr. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ilyen ez a mai világ, el kellene fogadnod inkább hogy ez van. Sajnos a szép és csinos lányok nem igazán fognak egy ronda, vagy átlagos pasival kezdeni, bár van közöttük olyan aki nem válogat, de az nagyon ritka. Amúgy nézzük csak meg kívülről az egészet. Te pl. el tudnád képzelni, hogy egy jó csaj álljon melletted? Egy jó csajjal el tudsz képzelni kapcsolatot? Tudod ezek a lányok fordított esetben nem.
2013. febr. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

A lényeg nem azon van, hogy te kinél kezdeményezhetsz vagy kinél nem és nem is azon, hogy a szép lányoknak csak a szép pasik jönnek be.

Mert egyik sem igaz.

Te a szép lányoknál is kezdeményezhetsz, csak ne lepődj meg, ha visszautasítanak.

A másik meg, hogy mindenkinek van egy ízlése, ami alapján valaki bejön az illetőnek és valaki nem, illetve mindenkinek van egy mércéje, ami ha nem olyan magas vagy egyáltalán nem magas, akkor még neked is van esélyed. Csak általánosságban a szép emberek a szép emberek iránt vannak tetszéssel, de persze vannak kivételek is.

És a nem olyan szép lányoknak, esetleg a csúnyábbaknak, a saját kinézetük miatt alacsonyabb lehet a mércéjük és azért mondták neked, hogy inkább náluk próbálkozz.

De azért azon gondolkozz el, hogy te bár nem nézel ki jól, mégis a szép lányok iránt vonzódsz. Akkor miért vagy meglepődve, ha a szép lányok pedig a szép pasik iránt vonzódnak?

De mondom, kivételek vannak, lehet próbálkozni, csak nem biztos, hogy összejön.

2013. febr. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Szép lányok?:). Nincs több szebb lány, mint jóképű férfi. "Jó nőnek" lenni nem valami nehéz dolog. Ha megnézed, ma szinte minden nő szépnek számít, csak mert formagatyát hordanak és 10 vakolat van az arcukon. Érdemes nyáron strandon bikiniben a nők 98%ának borzasztó alakja van:). Az a baj, hogy a mai nőknek ki van ny@lva a segge, ezért túl sokat gondolnak magukról. Minden átlagos, alaktalan is liba különlegesnek és szépnek hiszi magát.Figyelj, nem kell túlbonyolítani. A nők nem valami bonyolult élőlények. Ha nem vagy magas, gyúrd ki magad, legyél lekezelő,olyan alfahím típus,(ők magabiztosnak hívják),és már teszik is szét a lábukat.
2013. febr. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
10 kg vakolat*
2013. febr. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hogy őszinte legyek, szerintem a kutyát sem érdekli, kinél kezdeményezel, úgyhogy senki nem fogja vitatni azt a jogodat, hogy annál kezdeményezz, akinél csak kedved tartja.
2013. febr. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!