Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Előfordulhat, hogy egy csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat, hogy egy csúnya pasi megkap egy gyönyörű csajt?

Figyelt kérdés

A lánnyal elég jó baráti kapcsolatban állunk és nekem nagyon tetszik, sőt, szerelmes vagyok belé. Másoknak is bejön, de nem randizik senkivel. Meg akarom hódítítani...Az a baj, hogy semmilyen jelét nem adja, hogy bejönnék neki, ugyanis egy kicsit csúnyácska vagyok, nem éppen egy kigyúrt alkat :/ Ő viszont nagyon szép, legalábbis szerintem. Eéőfordulhat, hogy összejövünk? vagy nem fog magához méltónak tartani? Ja, és nem vagyok gazdag.


18/F



2013. febr. 11. 19:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
61%
Előfordulhat
2013. febr. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
23%
Ha nincs pénzed akkor nem valószínű, ne reménykedj!
2013. febr. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
69%
Biztató, vagy reális választ szeretnél?
2013. febr. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Meg van rá az esélye ! :)


Amúgy meg:"Ja, és nem vagyok gazdag."


Ein Brüller!!! :D

2013. febr. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Maradjunk a reális válaszoknál, nem akarom magam áltatni.
2013. febr. 11. 19:24
 6/27 A kérdező kommentje:
Csa az a baj, hogy a barátnői szerint nem vagyok valami vonzó, így lehet ő sem jönne velem össze mások véleménye miatt...mert ő jobbat érdemelne.
2013. febr. 11. 19:26
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Akkor itt a reális válaszod: Ez a világ még a felszínesnél is felszínesebb, innentől kezdve lehetsz kedves, tehetséges, vagy lovagias, vagy ami csak akarsz, ha nem vagy szép, akkor megcseszheted az életedet. Nem csak nők terén, mindenhol. Persze, előfordulhat, hogy nem vagy csúnya, csak annak érzed magadat.
2013. febr. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Az meg hogy jobbat érdemel, az hülyeség. Majd ő eldönti, hogy mit érdemel. Ezenkívül ez is azt mutatja, hogy te tartod magad kevésre, tehát te érzed magad csúnyának.
2013. febr. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, ha vannak belső értékeid, ha nagyon jók a belső tulajdonságaid.
2013. febr. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

"Csa az a baj, hogy a barátnői szerint nem vagyok valami vonzó, így lehet ő sem jönne velem össze mások véleménye miatt...mert ő jobbat érdemelne."


Csak ismételni tudom, hogy ne nagyon reménykedj! Főleg ha a "barátnők" szava szent és már így vélekednek rólad akkor nincs esélyed.

2013. febr. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!