Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen átverős csajozós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen átverős csajozós dumákat tudtok?

Figyelt kérdés
Ismeritek, az Így jártam anyátokkal című sorozatot... Na olyanra gondolok, mit amit Barney szokott tolni. Csak azért mégse legyen olyan abszurd.

2013. febr. 11. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
"Nagyon szép vagy!"
2013. febr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mondd, hogy nagy a monyod
2013. febr. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
"Érted megtennék bármit! .... Azt mondjuk pont nem."
2013. febr. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De valami komolyabbra gondolok. Mint például beadni, hogy egy híresség fia vagyok... és ehhez egy komoly kis történet, hogy hihető is legyen. :D
2013. febr. 11. 21:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Ilyeneket találj ki magad, elég gáz lenne netről megtanulni és beadni. :D
2013. febr. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Chuck Norris az apám M:DDD
2013. febr. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ma eleredt az orrom vére, így szálltam fel a buszra zsepivel a lyukban. csak viccelni próbáltam, de elhitték, hogy két cigányt összevertem a plázában:D mostmár nem mondom meg, hogy nem igaz, még kapóra is jöhet:D

szal hazudni nem nehéz, improból is mennie kell

2013. febr. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!